Jump to content


Wolandov Sistem


Recommended Posts

56 minuta ranije, Woland said:

^ biće naravno, kada se slegnu utisci

Baš me zaintrigirao  onaj "burence"  zvučnil ? . Osim dubine postavke i odmaka od bočnog zida ima i zanimljivu mgučnost rotacije oko osi šro bi bila ? još jedna  mogučnost . Nebi htio previše pamepovat , al cijena bačve - drvene  - je xy puta jeftinija od kabineta za takav driver ? , naravno da bi trebale " intervencije" . Sory  na offu . :(

Link to comment
Share on other sites

25 minuta ranije, black coffe said:

Baš me zaintrigirao  onaj "burence"  zvučnil ? . Osim dubine postavke i odmaka od bočnog zida ima i zanimljivu mgučnost rotacije oko osi šro bi bila ? još jedna  mogučnost . Nebi htio previše pamepovat , al cijena bačve - drvene  - je xy puta jeftinija od kabineta za takav driver ? , naravno da bi trebale " intervencije" . Sory  na offu . :(

Da,rotacija oko ose je jako vazna za koaksijalni drajver ..

???"-??=#??

 

Link to comment
Share on other sites

On ‎11‎.‎3‎.‎2019‎. at 9:03, Woland said:

^ biće naravno, kada se slegnu utisci

čisto da se zapljunem i ja na ovoj temi.

zflazarov grebatorski sistem ne bi bio grebatorski da se nisam ogrebao u nedelju na par sati slušanja Garrarda u svom sistemu sa Wolandom i Ecijem.

tri stvari su mi se veoma dopale kao starom grebatoru:

1) cena celog gramofona (plinth, pogon, ručka i zvučnica). Bagatela. Kao jedan ili dva kabla renomiranih proizvođača. A unosi stvarno čujne promene u sistemu

2) user friendly pristup: duža ručka pretpostavlja veću kvadraturu korisne površine gramofona, opušteno hendlovanje ručke, pogađanje brazde itd...

3) ušteda. Slušali smo 6 sati tuđ-a-bolj' gramofon, alooo jel' znate koliko je to doprinelo da se mom Lencu produži životni vek? Prosečnim tempom slušanja oko dve nedelje, iliti 1/25 godine. Malo li je aaa? :)

a sad ozbiljno. HVALA puno Vlasniku Gramofona na ustupljenom komadu-sjajnom gramofonu na tih par sati kao i na ustupljenom njegovom vremenu i sjajnom druženju. Ja možda ne bih bio tako altruističan nego bih nakon preuzimanja gramofona pod rotacionim svetlima otpičio kući da ga razdevičim sa Luisom i Jimmy Sommerwill-om. A možda i ne bih. Ovaj Woland nekad ume da izvuče i ono najbolje iz čoveka. Ajd' uživaj u spravi, dabogda te služila dok ne ogluviš od dobre muzike a posle možeš na njemu da praviš grčariju na 45 RPM.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...