Jump to content


HiFi meeting Trstenik 2019


lime

Recommended Posts

8 minuta ranije, Sonichammer said:

Sto ne znaci da on zvanicno ucestvuje jer neko u prezentaciji koristi njegovih ruku delo... narocito u sitaciji kad on ( proizvodjac licno) kaze da ne ucestvuje iako jezvanicno najavljen kao ucesnik.

kako možeš učestvovati u nečemu šta se ne održava?

ili ne

ili da

ili-ili

da-da

ne-ne

:)

man'te dobre ljude iz Trstenika, javiće se oni kad budu imali novosti. Ko će im doći i kad, neka sami odluče.

podržavam Ljubu u biciklizmu, možda bi i ostalima prijao po koji krug na svežem vazduhu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sonichammer said:

U zivotu ga nisam video a Patasonu verujem jer ga poznajem.

Tebi mogu i ne moram da verujem u konkretnom slucaju. Ovo je nezvanicna prepiska a ti nisi organizator tako da to ko je tebi i sta rekao za kafanskim stolom, nije relevantno cak ni za ovu negotmalnu konverzaciju.

Neko se pravi blesav...ko je to?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, bogdan63 said:

Ovo je još jedna potvrda da organizaciju sajma rade ljudi koji nemaju nikakvog iskustva u tim poslovima. Rejting časopisa kakav je  Hi- files audio-video magazin podrazumeva zvaničan dopis-poziv koji time naglašava da su predstavnici tog časopisa dobrodošli na manifestaciju koja se organizuje. Objava tipa ,,svako je to mogao da pročita,, nije zvanični poziv. Ali o tome neka iznese svoje mišljenje urednik časopisa, ako misli da je to potrebno.

Kada se organizuje neki dogadjaj ovog tipa novinari se prvi prijavljuju za akreditacije

Link to comment
Share on other sites

Будите доследни господо из администрације форума. Неко малочас помену пет милиона. Политика.А ја сам добио јавну опомену јер сам у једној слободној теми написао да су хрватски фудбалери славили уз усташке песме.Зар нису?Тема није била о аудиу. Неко овде изгледа цени лик и дело Марка Перковића -Томсона у духу добросуседских односа и мирољубиве коегзистенције.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, patason said:

mastera ni ne pitam nista,kao da bi on nesto i znao da odgovori.

jedan proizvodjac koji je najavljan kao ucesnik mi je rekao da on ne ucestvuje,niti dolazi,vec njegovo pojacalo koje je nestandardan model (custom- jedan jedini komad)donosi vlasnik istog.

 

neko se pravi blesav...ko je to?

Da, to je Miraudio 805 monoblokovi ali bili bi u Trsteniku

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sonichammer said:

Sto ne znaci da on zvanicno ucestvuje jer neko u prezentaciji koristi njegovih ruku delo... narocito u sitaciji kad on ( proizvodjac licno) kaze da ne ucestvuje (iako je od strane organizatora najavljen kao ucesnik).

Svi ucesnivi su potvrdili dolazak i poslali su slike svojih komponenti, Miroslav nije imao profi slike ali je islikao nesto i poslao mi, jedino je Sasa iz Trafomatika rekao da nije siguran sta ce da donese i da li ce imati da donese ali da ce sigurno doci ali i to je najavljeno, sve ih pitajte, uostalom sve cu vam to objasniti kada budem ponovo gostovao u emisiji kod Scepana

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za sutra isplanirao put u Trstenik. Paralelno sam isplanirao odlazak u Vrnjacku Banju kako bih ocu kupio poklon. 

Prezentacija je otkazana, moji planovi, koji se izuzetno komplikovano prave obzirom na hroničan nedostatak vremena, poremećeni su. Organizator svakako nije kriv zbog mog nedostatka vremena, niti zameram to.

Medjutim, ako ništa drugo, voleo bih da znam koji je to “tehnicki razlog” zbog kog se prezentacija odlaze. Zašto? Pa zato sto bih da znam da se to neće desiti i sledeći put.

Na stranu moje egoistične pobude, ovo je jako loše za domaće proizvodjace. Mimo njihove volje, oni izgledaju neozbiljno, tako da je vrlo bitno šta se desilo i zašto je prezentacija otkazana? Nešto mi govori da nije do ucesnika.

A da sam hteo da dodjem, hteo sam. Zaista cenim rad naših konstruktora, do nedavno mi je ceo sistem bio od domaćih uredjaja.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, dj.nik said:

Ti se pravis blesav i mudrijasis. Znamo da je to Miroslav Petrovic, Miraudio i da ce njegovi mono-blokovi biti tamo. Standardni, ne standardni, njegovi su.  Od novih proizvoda treba da bude predpojacalo a covek ima obaveza, recimo ima teniski turnir. Valjda ne mora licno da se pojavi a koliko znam ne deli ni autograme.

Usput. Miroslav savetuje da se velike TAD horne pogone cevnom amplifikacijom, da ce se tako pogonjene pokazati u boljem svetlu. Dal ispravno misli ili ne, biti ce prilike za cuti, nadam se.

znaci ako ja donesem moj privatni dac young onda ucestvuje AV impuls ili Metronom?

mudro zboris.

 

edit.sad videh da i drugi slicno misle

 

 

Link to comment
Share on other sites

35 minuta ranije, Supreme-Analog said:

Svi ucesnivi su potvrdili dolazak i poslali su slike svojih komponenti, Miroslav nije imao profi slike ali je islikao nesto i poslao mi, jedino je Sasa iz Trafomatika rekao da nije siguran sta ce da donese i da li ce imati da donese ali da ce sigurno doci ali i to je najavljeno, sve ih pitajte, uostalom sve cu vam to objasniti kada budem ponovo gostovao u emisiji kod Scepana

znaci bilo bi i proizvodjaca koji ne bi imali nista da donesu,ali bi licnim prisustvom uvelicali event.....osim ako im nesto iskrsne pa budu spreceni.

Link to comment
Share on other sites

39 minuta ranije, Supreme-Analog said:

Svi ucesnivi su potvrdili dolazak i poslali su slike svojih komponenti, Miroslav nije imao profi slike ali je islikao nesto i poslao mi, jedino je Sasa iz Trafomatika rekao da nije siguran sta ce da donese i da li ce imati da donese ali da ce sigurno doci ali i to je najavljeno, sve ih pitajte, uostalom sve cu vam to objasniti kada budem ponovo gostovao u emisiji kod Scepana

20000 kuzbekistanaca nestrpljivo cekaju da lajkuju tvoju novu emisiju :lol:

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, Milosav Grozni said:

Stvarno sjašite malo.

Sviđa li mi se odlaganje.....naravno da ne

Imam li razumevanja..............pa recimo donekle

Ali ... Verovatno je organizatorima najteže. Umesto trujumfa , ispada da su iz ovog ili onog razloga pucali sami sebi u nogu. Ne otežavajte im dodatno. Nit ste dali lovu za to, nit mrdnuli___________ ( upišite šta već). SAd bi svi kao došli. ma bi k....ac. 

Najviše  se deru oni koji verovatno ne bi ni došli. Sačekajte tu prezentaciju, pa opalite. Dajte ipak šansu ljudima. Ponavljam, ni meni se ne sviđa odlaganje, al dajte im priliku da se isprave. Najlakše je iz uprđene stolice sipati jed i pametovati.

Ajde braćo Hifilističari, da budemo i ljudi malko.

I od mene sve pohvale & bravo za post.Od pojedinih postova dobih fizioloske smetnje.

Link to comment
Share on other sites

postovana gospodo, pre nego sto kritikujete, molim da obratite minimalnu paznju na pismenost, naime rec otsustvo ne postoji u srpskom jeziku, ispravno se kaze odsustvo jer kod nje dolazi do odstupanja od glasovne promene jednacenje suglasnika po zvucnosti tako da zvucni suglasnik d ostaje nepromenjen.

u krajnjoj liniji imate website kakosepise.com pa mozete da proverite, neko je sve to uradio da se ne bi blamirali 

https://kakosepise.com/rec/odsustvo-ili-otsustvo/

gospodo - kritika da, nepismenost ne!

 

:nono

Link to comment
Share on other sites

12 minuta ranije, anubisgrau said:

postovana gospodo, pre nego sto kritikujete, molim da obratite minimalnu paznju na pismenost, naime rec otsustvo ne postoji u srpskom jeziku, ispravno se kaze odsustvo jer kod nje dolazi do odstupanja od glasovne promene jednacenje suglasnika po zvucnosti tako da zvucni suglasnik d ostaje nepromenjen.

u krajnjoj liniji imate website kakosepise.com pa mozete da proverite, neko je sve to uradio da se ne bi blamirali 

https://kakosepise.com/rec/odsustvo-ili-otsustvo/

gospodo - kritika da, nepismenost ne!

 

:nono

Bar u post-u u kom pametujes mozes da se potrudis da sam ne pravis greske.

Recenice pocinjes malim slovom, zapete stavljas tamo gde treba da bude tacka i pocetak nove recenice, a fali ti i tacka na kraju recenice.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, anubisgrau said:

 

Ko mi kaze? Zasto si stavio crticu na post-u? Otkada promenu imenice po padezima prati umetanje crtice?Zasto si stavio zarez ispred a?

Zato što je tako ispravno, reč post ne postoji u srpskom jeziku u ovom značenju, a svakako se ne misli na uzdržavanje od jela i pića iz verskih ubeđenja...

Link to comment
Share on other sites

30 minuta ranije, Zexx said:

Zato što je tako ispravno, reč post ne postoji u srpskom jeziku u ovom značenju, a svakako se ne misli na uzdržavanje od jela i pića iz verskih ubeđenja...

Naravno da nije ispravno, post je reč koja je već prihvaćena u svakodnevnom govoru na netu i tretira se isto kao milion drugih stranih reči koje su zaživele u srpskom jeziku kao što su na primer internet, audio, gramofon, limun, peškir i da ne nabrajam. 

Zamišljam nekog da piše internet-u, internet-a, internet-e itd.

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, anubisgrau said:

Naravno da nije ispravno, post je reč koja je već prihvaćena u svakodnevnom govoru na netu i tretira se isto kao milion drugih stranih reči koje su zaživele u srpskom jeziku kao što su na primer internet, audio, gramofon, limun, peškir i da ne nabrajam. 

Važi, s tim da sve te reči postoje u srpskom, a ova još uvek ne, pa da ne tražiš previše, možeš da proveriš na strani 963:

https://repo.etfovac.com/srpski-jezik/RSJ 2011..pdf

Sve je to uostalom nebitno, isključujem se, pardon, "autujem" se iz ovog svojevrsnog sviranja muškom spolovilu...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...