Jump to content


HiFi meeting Trstenik 2019


lime

Recommended Posts

7 minuta ranije, patason said:

...

jedan proizvodjac koji je najavljan kao ucesnik mi je rekao da on ne ucestvuje,niti dolazi,vec njegovo pojacalo koje je nestandardan model (custom- jedan jedini komad)donosi vlasnik istog...

:eek::eek::eek:

Dal’ je moguce?

I toga znaci ima?

Uuuuu... bruke....:heat

Link to comment
Share on other sites

Simo,

Prejake reči, a tebi ni iz džepa ni u džep. Dati ljudima šansu je sve šta ja pišem. ... Na koncu ti znaš Korato, BFA, Auris.... ko već dolazi ( ako dolaze u drugom sazivu), a znaju li drugi, koji nisu iz NS, BG.. Primećuješ li da ljudi o Koratu laprdaju ko da imaju sto puta bolje sisteme kući, Korato ne valja, BW *****, DAjnaudio ovakav,  Leben ***** itd... A ovako makar i sa kašnjenjem će moći da na jednom  mestu to čuju, vide pa i opljuju ako im se hoće. Ponavljam, dobru nameru iz ko zna kog razloga, kako sam shvatio odloženu, dočekasmo i pre toga na nož (može li da svira u tom prostoru, može li ovo, ono, ovo je tuki a ono bulja), pa sad kad se još pomerilo održavanje udri. Mislim da ovakva događanja idu i tebi u prilog, ljudi će čuti nešto, neće više pijaca u Bubaanj potoku  ili Nišu biti vrhunac Haj enda... Bar ti sa pravom ( ne uvek na fin način doduše), pišeš protiv takvbih pojava i preprodavačke magle samo za poznavaoce. Nikoga ne branim, nikakav interes nemam, samo dajte im šansu, pa posle pišite šta hoćete. Svima ovakvo događanje ide u prilog. Samo nek se održi.

Link to comment
Share on other sites

On 22.3.2019. at 17:54, Ljuba said:

Naš u Hi-Filesu niko nije ni obavestio da se organizuje ovaj događaj, pa onda srećom nisu ni morali da nam jave da je otkazan. Saznali smo na HiFi Pigu. 

Citiram samog sebe da bih vas podsetio šta sam napisao. I setite se toga kad me sledeći put budete prozivali da ne podržavam domaću scenu. 

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, Sonichammer said:

Znaci ko nastavi da vredja dobije ban ne zato sto je , po pravilima foruma, vredjanje zabranjeno nego zato sto ces u suprotnom ti morati da po lepom vremenu trosis svoje vreme radeci svoj posao?

Vrhunski!

Pa da, lepo vreme, vozim biciklO. Opasno je koristiti telefon dok voziš. 

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, Milosav Grozni said:

Simo,

Prejake reči, a tebi ni iz džepa ni u džep. Dati ljudima šansu je sve šta ja pišem. ..

.Na koncu ti znaš Korato, BFA, Auris.... ko već dolazi 

Sansu su imali... 

Ja vise nisam diguran , posle Patasonove izjavr, da bi gore pobrojani zaista nastupili.

Kazu, “gde ima dima...”

Link to comment
Share on other sites

11 minuta ranije, patason said:

...

jedan proizvodjac koji je najavljan kao ucesnik mi je rekao da on ne ucestvuje,niti dolazi,vec njegovo pojacalo koje je nestandardan model (custom- jedan jedini komad)donosi vlasnik istog.

neko se pravi blesav...ko je to?

Ti se pravis blesav i mudrijasis. Znamo da je to Miroslav Petrovic, Miraudio i da ce njegovi mono-blokovi biti tamo. Standardni, ne standardni, njegovi su.  Od novih proizvoda treba da bude predpojacalo a covek ima obaveza, recimo ima teniski turnir. Valjda ne mora licno da se pojavi a koliko znam ne deli ni autograme.

Usput. Miroslav savetuje da se velike TAD horne pogone cevnom amplifikacijom, da ce se tako pogonjene pokazati u boljem svetlu. Dal ispravno misli ili ne, biti ce prilike za cuti, nadam se.

Link to comment
Share on other sites

14 minuta ranije, Ljuba said:

Pa da, lepo vreme, vozim biciklO. Opasno je koristiti telefon dok voziš. 

Kad sidjes sa biciklla pogledaj ovaj svoj i prethodni post. Izmedju njih je post clana koji cini mi se politizuje temu a to nije dozvoljeno ako se dobro secam.

Link to comment
Share on other sites

10 minuta ranije, dj.nik said:

Znamo da je to Miroslav Petrovic, Miraudio i da ce njegovi mono-blokovi biti tamo. Standardni, ne standardni, njegovi su.  

Sto ne znaci da on zvanicno ucestvuje jer neko u prezentaciji koristi njegovih ruku delo... narocito u sitaciji kad on ( proizvodjac licno) kaze da ne ucestvuje (iako je od strane organizatora najavljen kao ucesnik).

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, dj.nik said:

Ako napisem da je tamo sa novim predpojacalom onda valjda ucestvuje. Meni rek'o iako nisam njegov distributer. Valjda ti jesi.

 

U zivotu ga nisam video a Patasonu verujem jer ga poznajem.

Tebi mogu i ne moram da verujem u konkretnom slucaju. Ovo je nezvanicna prepiska a ti nisi organizator tako da to ko je tebi i sta rekao za kafanskim stolom, nije relevantno cak ni za ovu neformalnu konverzaciju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...