Jump to content


HiFi meeting Trstenik 2019


lime

Recommended Posts

3 sati ranije, Ljuba said:

Obrisane uvrede i slike sobarica. Ko nastavi dobije ban, kako ne bih trošio moje slobodno vreme ovog divnog vikenda na forumu. 

Znaci ko nastavi da vredja dobije ban ne zato sto je , po pravilima foruma, vredjanje zabranjeno nego zato sto ces u suprotnom ti morati da po lepom vremenu trosis svoje vreme radeci svoj posao?

Vrhunski!

p.s.

koja uvreda zasluzuje momentalni ban obzirom da se uvrede tipa “stoka”, “jajara”, “skot”... uglavnom ne brisu, sem u retkim slucajevima  a vinovnicima se ne izricu kazne?

@edit

zasto slike sobarica nisu obrisane i na drugim temama? Po cemu je ova tema specificna u tom smislu?

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Supreme-Analog said:

Sajam je najavljen na forumu mnogo ranije, u Scapanovim emisijama takodje po FB na svim domacim grupama koje se bave HiFi-jem tako da je neozbiljno reci da neko nije bio obavesten

Ovo je još jedna potvrda da organizaciju sajma rade ljudi koji nemaju nikakvog iskustva u tim poslovima. Rejting časopisa kakav je  Hi- files audio-video magazin podrazumeva zvaničan dopis-poziv koji time naglašava da su predstavnici tog časopisa dobrodošli na manifestaciju koja se organizuje. Objava tipa ,,svako je to mogao da pročita,, nije zvanični poziv. Ali o tome neka iznese svoje mišljenje urednik časopisa, ako misli da je to potrebno.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, bogdan63 said:

Sve ovo je neozbiljno, da ne kažem detinjasto. Da sam u pravu potvrđuje i to da o sajmu Hi-Fi opreme u Srbiji nije obavešten jedini časopis koji se bavi tom tematikom. Bez namere da nekog uvredim, ali nije dovoljno znati poslagati tri lampe, dva prekidača i dva trafoa u neku kutiju i krenuti u ,,osvajanje tržišta,,.

O čemu pričaš, aman za aman. Navaliliste na ove ljude kao uhhh... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sonichammer said:

Znaci ko nastavi da vredja dobije ban ne zato sto je , po pravilima foruma, vredjanje zabranjeno nego zato sto ces u suprotnom ti morati da po lepom vremenu trosis svoje vreme radeci svoj posao?

Vrhunski!

p.s.

koja uvreda zasluzuje momentalni ban obzirom da se uvrede tipa “stoka”, “jajara”, “skot”... uglavnom ne brisu, sem u retkim slucajevima  a vinovnicima se ne izricu kazne?

@edit

zasto slike sobarica nisu obrisane i na drugim temama? Po cemu je ova tema specificna u tom smislu?

Sondek, pusti. Ovaj presing ne razumem. Gospodine Ljubo uz svo poštovanje, molim Vas pokažite malo razumevanja za sve nas:)

Link to comment
Share on other sites

Stvarno sjašite malo.

Sviđa li mi se odlaganje.....naravno da ne

Imam li razumevanja..............pa recimo donekle

Ali ... Verovatno je organizatorima najteže. Umesto trujumfa , ispada da su iz ovog ili onog razloga pucali sami sebi u nogu. Ne otežavajte im dodatno. Nit ste dali lovu za to, nit mrdnuli___________ ( upišite šta već). SAd bi svi kao došli. ma bi k....ac. 

Najviše  se deru oni koji verovatno ne bi ni došli. Sačekajte tu prezentaciju, pa opalite. Dajte ipak šansu ljudima. Ponavljam, ni meni se ne sviđa odlaganje, al dajte im priliku da se isprave. Najlakše je iz uprđene stolice sipati jed i pametovati.

Ajde braćo Hifilističari, da budemo i ljudi malko.

Link to comment
Share on other sites

12 minuta ranije, Milosav Grozni said:

Stvarno sjašite malo.

Sviđa li mi se odlaganje.....naravno da ne

Imam li razumevanja..............pa recimo donekle

Ali ... Verovatno je organizatorima najteže. Umesto trujumfa , ispada da su iz ovog ili onog razloga pucali sami sebi u nogu. Ne otežavajte im dodatno. Nit ste dali lovu za to, nit mrdnuli___________ ( upišite šta već). SAd bi svi kao došli. ma bi k....ac. 

Najviše  se deru oni koji verovatno ne bi ni došli. Sačekajte tu prezentaciju, pa opalite. Dajte ipak šansu ljudima. Ponavljam, ni meni se ne sviđa odlaganje, al dajte im priliku da se isprave. Najlakše je iz uprđene stolice sipati jed i pametovati.

Ajde braćo Hifilističari, da budemo i ljudi malko.

Bravo za post

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Milosav Grozni said:

Stvarno sjašite malo.

Sviđa li mi se odlaganje.....naravno da ne

Imam li razumevanja..............pa recimo donekle

Ali ... Verovatno je organizatorima najteže. Umesto trujumfa , ispada da su iz ovog ili onog razloga pucali sami sebi u nogu. Ne otežavajte im dodatno. Nit ste dali lovu za to, nit mrdnuli___________ ( upišite šta već). SAd bi svi kao došli. ma bi k....ac. 

Najviše  se deru oni koji verovatno ne bi ni došli. Sačekajte tu prezentaciju, pa opalite. Dajte ipak šansu ljudima. Ponavljam, ni meni se ne sviđa odlaganje, al dajte im priliku da se isprave. Najlakše je iz uprđene stolice sipati jed i pametovati.

Ajde braćo Hifilističari, da budemo i ljudi malko.

Este čuli?! A sada šuš, inače... :D

IMG_8638.jpg

Link to comment
Share on other sites

Strancima prodaje, stranci mu kupuju, strance zabole. Umesto u jednom broju, pisaće u sledećem...niko od njih ne bi ni došao ovamo. Znači zajeb samo za nas lokalne. Oni i ovako misle da smo mi simpatični urođenici koji rade na ogledalca i đinđuve. ( često sam u kontaktu sa strancima poslovno, smuči mi se kakvi polufabrikati izigravaju mega menadžere kad dođu ovde, a još više mi se smuče naši koji im se uvlače i gledaju Sunce samo kroz njihovo dupe) A mi kakvi smo,... sreća te ne živi od porudžbina odavde. Ponavljam, dobra namera  se ulupala iz ko zna kog razloga, a gomila jedva dočekala

Link to comment
Share on other sites

@dzonibegood cemu 7-8 postova za redom? Jedan sveobuhvatan nije dovoljan?

@svi

neprofesionalizam, otsustvo znanja i sposobnosti, nepostovanje i nepoznavanje pravila ponasanja, diletantizam, bezobrazluk, nepostovanje sagovornika ali zato visak samohvale i pojacanog ega, mogu da razumem (fenomenoloski) ali ne mogu da prihvatim.

Opravdavanje i odbranu gore navedenog ne mogu da razumem, jos manje da prihvatim.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Milosav Grozni said:

Stvarno sjašite malo.

Sviđa li mi se odlaganje.....naravno da ne

Imam li razumevanja..............pa recimo donekle

Ali ... Verovatno je organizatorima najteže. Umesto trujumfa , ispada da su iz ovog ili onog razloga pucali sami sebi u nogu. Ne otežavajte im dodatno. Nit ste dali lovu za to, nit mrdnuli___________ ( upišite šta već). SAd bi svi kao došli. ma bi k....ac. 

Najviše  se deru oni koji verovatno ne bi ni došli. Sačekajte tu prezentaciju, pa opalite. Dajte ipak šansu ljudima. Ponavljam, ni meni se ne sviđa odlaganje, al dajte im priliku da se isprave. Najlakše je iz uprđene stolice sipati jed i pametovati.

Ajde braćo Hifilističari, da budemo i ljudi malko.

Saglasan.

Potpuno!

Link to comment
Share on other sites

22 minuta ranije, Milosav Grozni said:

Strancima prodaje, stranci mu kupuju, strance zabole. Umesto u jednom broju, pisaće u sledećem...niko od njih ne bi ni došao ovamo. Znači zajeb samo za nas lokalne. Oni i ovako misle da smo mi simpatični urođenici koji rade na ogledalca i đinđuve. ( često sam u kontaktu sa strancima poslovno, smuči mi se kakvi polufabrikati izigravaju mega menadžere kad dođu ovde, a još više mi se smuče naši koji im se uvlače i gledaju Sunce samo kroz njihovo dupe) A mi kakvi smo,... sreća te ne živi od porudžbina odavde. Ponavljam, dobra namera  se ulupala iz ko zna kog razloga, a gomila jedva dočekala

Saglasan.

Potpuno!

Link to comment
Share on other sites

7 minuta ranije, Sonichammer said:

@dzonibegood cemu 7-8 postova za redom? Jedan sveobuhvatan nije dovoljan?

@svi

neprofesionalizam, otsustvo znanja i sposobnosti, nepostovanje i nepoznavanje pravila ponasanja, diletantizam, bezobrazluk, nepostovanje sagovornika mogu da razumem ali ne mogu da prihvatim.

Opravdavanje i odbranu gore navedenog ne mogu da razumem, jos manje da prihvatim.

Ne mogu da shvatim.

Nikako!

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Milosav Grozni said:

Stvarno sjašite malo.

Sviđa li mi se odlaganje.....naravno da ne

Imam li razumevanja..............pa recimo donekle

Ali ... Verovatno je organizatorima najteže. Umesto trujumfa , ispada da su iz ovog ili onog razloga pucali sami sebi u nogu. Ne otežavajte im dodatno. Nit ste dali lovu za to, nit mrdnuli___________ ( upišite šta već). SAd bi svi kao došli. ma bi k....ac. 

Najviše  se deru oni koji verovatno ne bi ni došli. Sačekajte tu prezentaciju, pa opalite. Dajte ipak šansu ljudima. Ponavljam, ni meni se ne sviđa odlaganje, al dajte im priliku da se isprave. Najlakše je iz uprđene stolice sipati jed i pametovati.

Ajde braćo Hifilističari, da budemo i ljudi malko.

mislis da ko ..bre Greena sto je rezervisao smestaj za celu porodicu da obidje Trstenik show......sam je kriv sto sa decom spava pa se popisan budi.

znam coveka,izuzetno miran,pristojan,dobar covek.....za razliku od ovih koji bi da se q...ce a ne znaju da lete.

 

potpuno si u krivu,ko je najvise verovao u manifestaciju i bio spreman na 400-500km,smestaj, je i najljuci....

a nije dobio ni valjano izvinjenje (mozda se uozbilji organizator pa mu refundira troskova,ahaaa)......ovi drugi kao ja samo kazu,ma znao sam i boli ih djunta.

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, patason said:

mislis da ko ..bre Greena sto je rezervisao smestaj za celu porodicu da obidje Trstenik show......sam je kriv sto sa decom spava pa se popisan budi.

znam coveka,izuzetno miran,pristojan,dobar covek.....za razliku od ovih koji bi da se q...ce a ne znaju da lete.

 

potpuno si u krivu,ko je najvise verovao u manifestaciju i bio spreman na 400-500km,smestaj, je i najljuci....

a nije dobio ni valjano izvinjenje (mozda se uozbilji organizator pa mu refundira troskova,ahaaa)......ovi drugi kao ja samo kazu,ma znao sam i boli ih djunta.

Saglasan.

Potpuno!

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, Supreme-Analog said:

Nema tu nikakve manipulacije, sve proizvodjace znate i mozete ih pitati, svu krivicu snosim ja, nemate potrebe prozivati Scepu, on je samo zamoljen da vodi ceo program i na to je pristao bez nadohnade i hvala mu za sve

mastera ni ne pitam nista,kao da bi on nesto i znao da odgovori.

jedan proizvodjac koji je najavljan kao ucesnik mi je rekao da on ne ucestvuje,niti dolazi,vec njegovo pojacalo koje je nestandardan model (custom- jedan jedini komad)donosi vlasnik istog.

 

neko se pravi blesav...ko je to?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...