Jump to content


HiFi meeting Trstenik 2019


lime

Recommended Posts

7 minuta ranije, Patolog said:

@Bujodrag,

idemo subota (23.03.) posle rucka . . . . . ili nedelja (24.03.)  rano jutro za Trstenik ?

Probaj da "raskrcis skedzjul", pa da krenemo, npr. u subotu ? Idealnije, zar ne ?

Ap tu ju. :)

Javi blagovremeno zbog rezervacija. 

Hvala ali nema šanse. Jadva hodam. Danas sam hteo da odem do prodavnice pa  se ispostavilo da ne mogu da sidjem ni niz one moje stepenice te sam se pokunjeno vratio kući.

 

Uživajte, dobro se provedite, jurite trsteničke devojke (ali budite pristojni), dobro klopajte a poslušajte i neke HiFi sisteme ako baš morate i ako se ukaže prilika  :D 

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, Bujodrag said:

Hvala ali nema šanse. Jadva hodam. Danas sam . . . 

Sutra sam ceo dan poslom kod tebe u blizini.

Cimam . . .  vikni ako menjamo lebel piva . . . donosim . . . .  dolazim. :)

Tvoja obaveza samo - pustamo iskljucivo "kenterberijske price". :wub:

Jel' moze ?

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, Patolog said:

Sutra sam ceo dan poslom kod tebe u blizini.

Cimam . . .  vikni ako menjamo lebel piva . . . donosim . . . .  dolazim. :)

Tvoja obaveza samo - pustamo iskljucivo "kenterberijske price". :wub:

Jel' moze ?

 

Može, jašta.   :thumbsup2

 

Možda nam i Krca dodje. Čujemo se.

Link to comment
Share on other sites

Ljubo,

atmosfera uopste nije u modu uvreda I ne prija mi apriori stav nakostresivanja, samo pricamo, volim da cujem svacije misljenje I ti si lepo izneo svoja saznanja, eto.. meni je kao konzumentu dogadjanja na sceni bilo nelogicno a oni uprkos tvojim sugestijama vidimo da biraju neki svoj nacin udruzivanja. 

 

Link to comment
Share on other sites

42 minuta ranije, jorgoss said:

Ljubo,

atmosfera uopste nije u modu uvreda I ne prija mi apriori stav nakostresivanja, samo pricamo, volim da cujem svacije misljenje I ti si lepo izneo svoja saznanja, eto.. meni je kao konzumentu dogadjanja na sceni bilo nelogicno a oni uprkos tvojim sugestijama vidimo da biraju neki svoj nacin udruzivanja. 

 

Nisi me upoznao, ja sam veoma nenakostrešen :):):)

Link to comment
Share on other sites

Pa nakostreši se, šta te briga?

 

Ova nekakva lažna pristojnost koja se raširila forumom je smešna. Ili bi bila smešna da nije tugaljiva. 

Svi su kao nešto fini, persiraju iako je običaj da se to ne radi na internetovima, kao su suzdržani, a ispod odmah vrcaju noževi, i mnogi ih s vrlo vidnim zadovoljstvom zabijaju najdublje što mogu, čim im se ukaže prilika.

Link to comment
Share on other sites

Dogadjanje je 24 marta, svirace samo nasi zvucnici a Srpski konstruktori ce menjati amplifikaciju, svirace modifikovani Garrard 301 i imacemo premijeru 2 rucke obe prvi put u Srbiji, a svetsku premijeru nase nove rucice Supreme-Analog Taeia sa veoma unikatnim resenjima, ova manifestacija nije takmicarskog karaktera vec da slusaocima omoguci da cuju razliku izmedju cevnog, tranzistorskog i hibridnog zvuka i da vide sta im najvise odgovara, sala je ogromna i zvucnici GALA ce pruziti maksimum sa obzirom na konfiguraciju i konstrukciju zvucnika, imacete priliku da licno upoznate konstruktore i da sa njima mozda dogovorite neku saradnju, dogadjaj je jedinstven i niko u svetu nikada nije napravio nista slicno, vecina svetskih portala je objavila ovaj dogadja i mislim da ce biti prelepo, svaki gost ce dobiti anketni listic da opise dogadjaj i napise neku zamerku, svi listici ce kasnije biti obradjeni i javno ce se predstaviti rezultati, Trstenik je 220km od Beograda i povratna karta kosta 1800din i obavezna je rezervacija, za prenociste najbolje resenje je Vrnjacka Banja( taxi do Trstenika je 600din) klopa i pice su relativno jeftini, 1kg krilaca je 480din, domaca kafa 40din itd, sve je besplatno cak i parking jer je nedelja, sve cemo docekati otvorenog srca, mozda necemo moci da nahranimo sve ali obecavam da ce dozi ljaj biti jedinstven, bice dosta domacih i stranih novinara kao i stranih gostiju, dobrodosli ste svi

Link to comment
Share on other sites

 

@supreme

jeste Vrnjačka Banja odlična destinacija za spavanje, odmor, razgledanje. Topla voda za stomače.

@zf

greota tolki put za jedan dan. Preporuka dvodnevni vikend. Spavanje u VB poseta Žiči, pečenje u Stopanji, nedelja za hifu.

Ja doađam ako nadjem nekog da me vozi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, Supreme-Analog said:

Dogadjanje je 24 marta, svirace samo nasi zvucnici a Srpski konstruktori ce menjati amplifikaciju, svirace modifikovani Garrard 301 i imacemo premijeru 2 rucke obe prvi put u Srbiji, a svetsku premijeru nase nove rucice Supreme-Analog Taeia sa veoma unikatnim resenjima, ova manifestacija nije takmicarskog karaktera vec da slusaocima omoguci da cuju razliku izmedju cevnog, tranzistorskog i hibridnog zvuka i da vide sta im najvise odgovara, sala je ogromna i zvucnici GALA ce pruziti maksimum sa obzirom na konfiguraciju i konstrukciju zvucnika, imacete priliku da licno upoznate konstruktore i da sa njima mozda dogovorite neku saradnju, dogadjaj je jedinstven i niko u svetu nikada nije napravio nista slicno, vecina svetskih portala je objavila ovaj dogadja i mislim da ce biti prelepo, svaki gost ce dobiti anketni listic da opise dogadjaj i napise neku zamerku, svi listici ce kasnije biti obradjeni i javno ce se predstaviti rezultati, Trstenik je 220km od Beograda i povratna karta kosta 1800din i obavezna je rezervacija, za prenociste najbolje resenje je Vrnjacka Banja( taxi do Trstenika je 600din) klopa i pice su relativno jeftini, 1kg krilaca je 480din, domaca kafa 40din itd, sve je besplatno cak i parking jer je nedelja, sve cemo docekati otvorenog srca, mozda necemo moci da nahranimo sve ali obecavam da ce dozi ljaj biti jedinstven, bice dosta domacih i stranih novinara kao i stranih gostiju, dobrodosli ste svi

Bravo!Svaka čast!Svaku sreću Vam želim, svima.Pa da se dugo priča o toj prezentaciji do prve sledeće naravno i da se uključi još , konstruktora proizvodjača!!!

Link to comment
Share on other sites

Hvala dj.niku bez cijeg videa ne bih mogao da shvatim tacno o cemu se radi. Ovaj oneliner gore sa informacijom o basu i osetljivosti (pritom netacno ako se osetljivost odnosi na celu kutiju sa bas jedinicama) bas nije neki PR. Ne znam sto je bilo tesko napisati 5 recenica detaljnije, posebno o tipu horne, ali ko sam ja da se zalim. Uzivajte.

Link to comment
Share on other sites

Da, nerealno je ocekivati 115dB efikasnosti na niskim frekvencijama ali dve mrge u 'orni' ce sasvim lepo popuniti prostor zvukom. Ja se na prvo slusanje zaljubio u ProAc Tablette (original) onolicne u 'Hala 2 nivo S' Bgd sajma, na polici kao rafovi u radnji. Diskmen i neko pojacalce al' zvuk, fantazija. Doduse i slusalo se sa metar i manje odstojanja :) 

Link to comment
Share on other sites

Za svaku pohvalu je sto organizirate tako nesto. Oduvijek sam htjeo da tako nesto napravimo u Hr, ali za sada nema interesa osim par nas.

U nedjelju sam sa suprugom na putu iz Montane u Beograd pa sam mislio mozda i navratiti jer me zanima takav događaj a i volio bi sa nekima popiti kavu, ali...tajming nam je malo na knap jer Trstenik je 70 km od puta Zaječar-Paraćin-Beograd gdje prolazimo.

Link to comment
Share on other sites

15 sati ranije, Supreme-Analog said:

klopa i pice su relativno jeftini, 1kg krilaca je 480din, domaca kafa 40din itd, sve je besplatno cak i parking jer je nedelja, sve cemo docekati otvorenog srca, mozda necemo moci da nahranimo sve ali obecavam da ce dozi ljaj biti jedinstven, bice dosta domacih i stranih novinara kao i stranih gostiju, dobrodosli ste svi

U Pakracu kuvaju grah besplatno za posetioce, vi biste mogli na primer grašak. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...