Jump to content


HiFi meeting Trstenik 2019


lime

Recommended Posts

izvin'te malo je neozbiljno.

ima još cca 2+ nedelje do prvog nacionalnog hajfaj-događaja i respekt što se on održava u Trsteniku ali zabogamiloga

-gde

-od-kad-do-kad

-pošto upad

-gde se može prespavati pre/posle/između

-da li đeca/vojnici/schwalerke imaju popust?

...hajde potrudite se malo oko profi marketinga, p l e a s eee

Link to comment
Share on other sites

14 sati ranije, ScepanBG said:

24.Mart ( Nedelja) od 12:00 do 18:00 časova. Bioskop u Trsteniku, ulica Kneginje Milice 16.Pitajte bilo koga u Trsteniku kad dodjete gde je Bioskop(to je jedini bioskop u Trsteniku). Ulaz je besplatan :) Evo i slika :)

 

 

FB_IMG_1551998411360.jpg

FB_IMG_1551998423587.jpg

Bravo!Sala obećava!Zanimaju me komentari kako će da se sve to čuje u tolikom prostoru!Sa srećom da se Srbi slože, pa da postane tradicija i da Vas bude više!:cheers

Link to comment
Share on other sites

Kakva profi sala, vauuu !

Izgledaa na jednu veliiiku hornu.

Bilo bi steta ne popuniti je!

A moram dodati jedan veoma tužan utisak, pored tolike HiFi scene da ni jedan casopis ne saradjuje sa realnošću i ne promoviše domaću inicijativu :rolleyes: da ne pominjem da imamo casopis koji traje vec toliko godina i koji navodno promoviše HiFi . Pitam se samo ako ovoj predivnoj inicijativi udruzivanja uspe ideja, koji ce paradoks biti da se reklamiraju i rade intervjui za strane novine i štampu?!

Link to comment
Share on other sites

Moj rodni grad ali verovatno neću moći da se pridružim. Da budem iskren, nisam ni znao da imamo proizvođača u Tresteniku. 

 

Ko traži smeštaj može da proba Hotel Konačište, nalazi se u samom centru u najvišoj zgradi u Trsteniku i na krovu je kafana sa odličnim pogledom. A kad ste već u kraju preporučio bih i klopu u Etno Kuća Vilindar, možda se naleti i na finu živu muziku. A ne bi bilo loše ni skoknuti do manastira Ljubostinja po flašu (ili više) manastirskog vina.

Link to comment
Share on other sites

Vilindar opasno lepo mestašce. Terasa iznad Morave, jedino problem sva u gore dole stepenicama, pa ako se zaigrate sa rakijom.....lele.

Prođe se kroz centar Trstenika, pa preko mosta, samo na raskrsnici kontra od manastira, mislim da je to stari put za Vitanovac. Sve preporuke. Bio puta komada nekoliko, bogami par puta me sa dostavnicom vraćali :oops::D:D

 

Na slici izgled s puta, pazite lako provezete pored, a druga slička unutrašnjost i čuje se da MorAva dzumni ( posle rakija kom nekoliko), 

etno-kuca-vilindar.jpg

photo5jpg.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Aibo said:

Ko traži smeštaj može da proba Hotel Konačište, nalazi se u samom centru u najvišoj zgradi u Trsteniku i na krovu je kafana sa odličnim pogledom. A kad ste već u kraju preporučio bih i klopu u Etno Kuća Vilindar, možda se naleti i na finu živu muziku. A ne bi bilo loše ni skoknuti do manastira Ljubostinja po flašu (ili više) manastirskog vina

Potpisujem ovo.

Pre dve godine sam spavao u toj "kuli". Smeštaj je solidan . Ima lift i na vrhu je neki snek bar. Pristojan doručak i kafa. Lep pogled i sve to za mali novac. Spavanje je bilo oko 10 eura. Posle svratite do Ljubostinje i obavezno u "Vilindar"

Lep provod Vam želim.

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, jorgoss said:

Kakva profi sala, vauuu !

Izgledaa na jednu veliiiku hornu.

Bilo bi steta ne popuniti je!

A moram dodati jedan veoma tužan utisak, pored tolike HiFi scene da ni jedan casopis ne saradjuje sa realnošću i ne promoviše domaću inicijativu :rolleyes: da ne pominjem da imamo casopis koji traje vec toliko godina i koji navodno promoviše HiFi . Pitam se samo ako ovoj predivnoj inicijativi udruzivanja uspe ideja, koji ce paradoks biti da se reklamiraju i rade intervjui za strane novine i štampu?!

Ima više od deset godina od kako smo jurili sve domaće proizvođače pričali im o udruživanju, smišljali ideje za "serbian audio" Web sajt itd. Takođe, uvek su kod nas na sajmu imali odlične uslove. Shvatiću vašu poruku kao neobaveštenost, a ne kao uvredu. 

Link to comment
Share on other sites

Jbg, ja otvoreno pljujem ovaj forum. kupio sam možda čak dva (2!) Hifiles časopisa, ali ne može se osporiti Ljubi da radi i trudi se oko hifi scene na ovom delu planete. I mnogi mu ne pomažu koliko bi olako mogli. Većina ovde izvikanih trgovaca su sebične jajare koji su u našu hifi scenu uložili daleko manje od Ljube. 

Ja ga podržavam i želim mu sreću i uspeh. Nema veze što me hifi odavno ne interesuje kao pre.

 

Go Ljuba, go!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...