Jump to content


Kako postaviti oglas?


Recommended Posts

Pozdrav,

Tek sam se registrovao na forumu, ali pratim ga vec nekoliko godina. Prosto volim da citam, ali prosto nemam dovoljno vremena ni kompetencije da bih ucestvovao u razmenama misljenja pa je to razlog zasto se nisam registrovao ranije. Elem, sad sam registrovan, ali ne mogu da postavim oglas. Prosto ne postoji kao opcija, ne dozvoljava mi sistem. O cemu se radi i da li mozete da mi pomognete?

Hvala

Mladen D.

Link to comment
Share on other sites

Kakva "opcija"?

Treba da kreira novi thread u subforum-u "Mali oglasi".

Nece mu biti approve-ovan od strane moderacije jer ne zadovoljava uslove - nema vise od 20 post-ova.

I to je to.

 

p.s. Moguce je da su i totalno blokirali opciju za pokretanje novog thread-a - ne mogu da vidim kako izgleda jer imam vise od famoznih 20 post-ova.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Za utehu,broj postova na nekim stranim forumima je dosta veći.Na PFM je 50.Ukljuci se u temama koje te zanimaju i dobro dosao na forum.Forumski oglasi treba da budu mesto gde se kupuje sa nesto vise poverenja.Ja cesto kupujem sa UK foruma i kad pregledam postove i vidim da je prodavac prisutan godinama i o cemu pise dobar osećaj za kupovinu me nije dosad prevario.Slicno iskustvo imam i sa nasim.Tako da imas na umu sta i kako pises stvara to nekom sliku o tebi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 3/19/2019 at 10:32 AM, sondek said:

Za utehu,broj postova na nekim stranim forumima je dosta veći.Na PFM je 50.Ukljuci se u temama koje te zanimaju i dobro dosao na forum.Forumski oglasi treba da budu mesto gde se kupuje sa nesto vise poverenja.Ja cesto kupujem sa UK foruma i kad pregledam postove i vidim da je prodavac prisutan godinama i o cemu pise dobar osećaj za kupovinu me nije dosad prevario.Slicno iskustvo imam i sa nasim.Tako da imas na umu sta i kako pises stvara to nekom sliku o tebi.

Vazi. Hvala puno. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...