Jump to content


Sansui AU D9 Servis


Audio Doktor

Recommended Posts

12 minuta ranije, Zexx said:

ali mislim da si lud k'o zvečka...

Их луд к'о звечка немо' да си љубоморан што ти ниси доктор.

@Audio Doktor  aко је оно што мислим да је то се решава за десет минута након скидања поклопца.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Willi Studer said:

Zašto ti je skala na cevnom voltmetru u uA?

A dobro zapazas :) iskustvo , ona sto je bila je ustvari Madjarska  verovatno je i kod tebe tako , Stapana na obe strane jedna je uA druga strana uV ,  kod mene je V strana propala ,  staklo je bilo popustilo i uslo prljavstine ne moze da se sredi da lici na nesto , srecom eto ima ta druga strana ona je u amperima al nema veze ne korisit se za precizno merenje , dovoljno odokativno  da se zna skala .
Probao sam da nadjem original skalu da kupim medjutim nisam uspeo .

Link to comment
Share on other sites

12 sati ranije, zflazar said:

predlažem da audio-doktora prekvalifikujemo u hirurga. Tek tamo zabave: skalpel, pean, ekarter, pinceta, tupferi, maske, klešta, igla, konci, puno kože, masti, mišića, nerava, creva, raznih organa nepoznate namene i stanja...ma ludilo...

Nije korektno s tvoje strane !  . Uredno se prijavio , traži savijete , je da malo luta , ali ko u početcima to nije radio ? . Pa nismo se svi rodili sa "maturom" ? . Da bi vidio napred  pogladaj otraga . Je da je kao mladac nagel ko (katolički svečenik ) ,ali ima izvjesno znanje koje bi oplemenio  na forumu .  Ne razumijem zašto  sete se baš njega dohvatili ? , osim  što je  nagel ? . Pustite dečka nek se razvija ? ! . U mom poslu  "odgojio " sam  preko  nekoliko  učenika i drago mi je da sam na osobnu "štetu "  To napravio . Ne . zamjerite . izgleda da me ufatila zadnja varijacija  gripe ! ( puščam na sve  strane i  , audio doktor tu ne more pomoći ! :mellow:

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, black coffe said:

Nije korektno s tvoje strane !  . Uredno se prijavio , traži savijete , je da malo luta , ali ko u početcima to nije radio ? . Pa nismo se svi rodili sa "maturom" ? . Da bi vidio napred  pogladaj otraga . Je da je kao mladac nagel ko (katolički svečenik ) ,ali ima izvjesno znanje koje bi oplemenio  na forumu .  Ne razumijem zašto  sete se baš njega dohvatili ? , osim  što je  nagel ? . Pustite dečka nek se razvija ? ! . U mom poslu  "odgojio " sam  preko  nekoliko  učenika i drago mi je da sam na osobnu "štetu "  To napravio . Ne . zamjerite . izgleda da me ufatila zadnja varijacija  gripe ! ( puščam na sve  strane i  , audio doktor tu ne more pomoći ! :mellow:

aman, bezbednost na prvom mestu!

-prvo pipača

-posle uređaja

ne bih da naš dragi kolega Doktor dobije Darwin-ovu nagradu, ništa više. A ne bih voleo ni da inspiriše nekog drugog da se nominuje za istu.

Link to comment
Share on other sites

On 26.2.2019. at 23:40, Audio Doktor said:

Sansui ipak jase dalje , drago mi je ,, lep je zvuk , kvalitet je , samo vreme je uradilo svoje ReCap i Skidanje korozije sa potova se mora uraditi pa onda provera zvuka .

 

Skidaj tu narukvicu s ruke kad radis sa strujom :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Audio Doktor said:

nije samo narukvica , ima i kajla , kad visim nad strujom a  krst  se klati na trafou , to je zeznuto , ali gazi se tu po zicama pod naponom konstantno , vrlo opasna sredine ,zice na sve strane . :)

Tako je s kajlom kod nas lose zavrsio jedan elektricar , zato oprez !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...