Jump to content


Izvod iz teme Emisija "Ne moze to bez kabla"


Krca44

Recommended Posts

4 minuta ranije, Krca44 said:

A kako mi ovde mozemo stvarno da utvrdimo sta je istina a sta nije ?

Septicka jama je otvorena a to sto voditelj emisije mozda ne zeli da daje odgovore jer ne zeli da ulazi u istu... pa recimo da razumem takav stav.

Mozda si i u pravu  u izvesnom smislu, sto ne znaci da je i voditelj u pravu ali septicku jamu, taman kad se "zatrpa" malo, dodju "advokati" i svojim prozivkama i odbranama je ponovo otvore.

Mislim da je najbolje za sve da prestanu da mu pomazu. i da ga "brane".

Link to comment
Share on other sites

Vidi mnogi ga napadaju na razne nacine pa ga onda neki i brane.

Voleo bih i ja da znam odgovore na neka pitanja ali bih radije da do njih dodjem na kulturan i normalan nacin ako mogu.

Da me ne shvatis pogresno, ne pisem ja ovo sad da bih branio Scepu, nego sto mi se sve zajedno okrece stomak od toga u sta se ova tema pretvara.

Bez uvrede za ucesnike diskusije.

Link to comment
Share on other sites

25 minuta ranije, dj.nik said:

NaraFski da sam se cuo sa Scepom i ako kaze da je pomislio da je pitanje o serviseru za Mek, ja mu verujem. Onoliko lapsusa po te-ve-ju, nista neobicno i za taj previd.

Ako Nune ima patent valjda treba da dodje kod Ljube pa da to oficijelno prozuji u carsiji, ne na minornoj radio stanici i emisiji. Pardoniram Scepa, ipak je to lokalna stanica i YT kanal.

Koliko sam upucen jos nekoliko emisija je nestalo pa se ponovo vratilo. Svako moze da napravi prigovor upravi YT, oni skidaju po automatizmu pa nakon provere zalbe/protesta vracaju, ako nema realne osnove za trajno povlacenje.

Sad ispada da i Zoran Mihajlovic (valjda je prezime OK) nije napravio sveCku rucku, ne proizvodi klamp i matove za gramofone vec godinama unazad i ko zna sta jos. Broj pregleda je sporan? Vidjeno vise puta nego Sinisina emisija? Scepa platio broj pregleda?

Ovo su mLogo znacajna pitanja, sva odreda.

:D

 

ti imas odgovor na sva pitanja onako usput neobavezno i cini ti se da je bezznacajno

da bijes njegove bitke je lepo s tvoje strane 

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, Krca44 said:

Vidi mnogi ga napadaju na razne nacine pa ga onda neki i brane.

Voleo bih i ja da znam odgovore na neka pitanja ali bih radije da do njih dodjem na kulturan i normalan nacin ako mogu.

Da me ne shvatis pogresno, ne pisem ja ovo sad da bih branio Scepu, nego sto mi se sve zajedno okrece stomak od toga u sta se ova tema pretvara.

Bez uvrede za ucesnike diskusije.

ako hoces odgovor od gorskog cara iz misije rupe izlazi na carobne reci :"Bravo Scepo super ti je emisija :cheers"

Link to comment
Share on other sites

Ista osoba, Ljubi nije placala komercijalno ucesce na forumu pa se i nije nesto puno (i direktno) oglasavala.

Ista osoba je i prva oficijelno uvezla M2Tech na ove prostore a Simchetu ostade brend i 'slava' (tehnikalije dan danas ne zna)

Pre 5 godina internet striming nije bio narocito popularan. Sto bi rekli, malo sam poraniJo sa ponudom.

 

Pozdrav KorteZ

Link to comment
Share on other sites

On 18.2.2019. at 0:23, ScepanBG said:

Ko želi da se prijavi za prezentaciju koja će biti u martu Trsteniku u organizaciji Zorana Mihajlovića ( Supreme Analog), neka mi pošalje pp :)

Da li će biti organizovan i ručak u nekoj od pečenjara u Stopanji? Po mogućnosti o trošku nekog sponzora distributera AV opreme, sa hostesama :eek:

Link to comment
Share on other sites

Odvratno je šta ste napravili od ove divne teme. Prepucavate se,svađate i pljujete zarad sitnih interesa po svemu i svakom. 

Ovaj forum je za prave ljubitelje Hi Fi - a a ne da se zarađuju pare na njemu.

Ponašate se kao  raspekmežena derišta kojima je neko uzeo igračke. Ne ponašate se kao odrasli ljudi. Sramota.

Pozdrav i majstoru Siniši i Šćepi. Obojicu poštujem.

Neću više učestvovati u ovoj temi. Za mene je zaključana.

Link to comment
Share on other sites

On 18.2.2019. at 18:01, Delija said:

A ti se uclanio pre sat vremena i pravac bas u ovu temu da tapses po ramenu (da ne kazem nesto drugo)... Zanimljivo.

A imaš i Jasenku iznad njega, za dociranje ekipi hejtera, sa ili bez interesa.

1. U čemu je problem što je neko "kupio" YT preglede? Poznato je da niko nikada nije uložio dinara u reklamu u audio biznisu. Supreme ručka se ionako prodaje samo u inostranstvu. Ti stranci su sigurno toliko dalekovidi da su na osećaj provalili da u Trsteniku ima neka dobra ručka i zaputili se tamo.

2. Šta je problem što je ručku konstruisao i pravi neko drugi od onog koji se bavi njenom prodajom? Nikad niste čuli za sličan princip? Spencer i Dorothy koji su napravili Spendor, Spencer konstruisao zvučnike, lično on vozio naokolo u žutom vozilu iz Mućki da bi prodao, gostovao kod engleskog Šćepe, tipkao po engleskim forumima.....

 

Ovde se samo vidi ogromna zavist i nesreća pojedinih ljudi koji nemaju kapacitet da mentalno prihvate elementarnu stvar:

Živi i pusti druge da žive. I rade.

Zamislio prodaješ britanski audio, najusraniju pojavu otkako je sveta i veka i hife, i pričaš o moralu. Pa hahahahaha.

 

A što se mene tiče možemo da se vratimo na staru temu u kojoj su neki od Šćepinih hejtera briljirali u manipulaciji foruma za svoj interes i u navođenju vode na svoju prodajnu vodenicu:

Šta mislite da li je bolje kupiti nov Pro-ject ili dobro očuvan Technics 1210, za iste pare? 

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, dj.nik said:

Ista osoba, Ljubi nije placala komercijalno ucesce na forumu pa se i nije nesto puno (i direktno) oglasavala.

Ista osoba je i prva oficijelno uvezla M2Tech na ove prostore a Simchetu ostade brend i 'slava' (tehnikalije dan danas ne zna)

M2Tech je na ovim prostorima uvek imao samo jednog zvanicnog uvoznika od kada postoji na srpslom trzistu. 

To sto je neko nekome doneo jedan komad u dzepu i imao srece na granici, ne smatra se oficijelnim uvozom.

Na kraju, kakve veze M2Tech ima sa temom?

Link to comment
Share on other sites

9 minuta ranije, Vlajo said:

Zašto mislite da je britanski audio najusranija pojava? 

Msm kupiš genijalno pojačalo, puno genijalnih rešenja (nzm "hlađenje preko cele kutije"). Malo, jadno, PRAZNO, (gde su delovi?). Al zvuk? Nanadhebiv! Prosto carevo novo odelo!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...