Jump to content


56.Audioberza - Дорћол Platz - 03.03.2019.


zogra

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

  Bila je berza sada u nedelju, i to vrlo solidna. Uspeo sam da ulovim mint Paket Aranžman po relativno razumnoj ceni. Videh još par sjajnih izdanja, mada je budžetski deficit početkom meseca nemilosrdan... :grin:

 
Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, Gile said:

  Bila je berza sada u nedelju, i to vrlo solidna. Uspeo sam da ulovim mint Paket Aranžman po relativno razumnoj ceni. Videh još par sjajnih izdanja, mada je budžetski deficit početkom meseca nemilosrdan... :grin:

 

koja je to razumna cena za paket aranzman?

Link to comment
Share on other sites

Mozes da trazis i 100€,ne moze niko da ti ospori, ali je pitanje koliko moze da se zaista dobije,viđam da neki mesecima izlazu ploce na berzi sa takvim ludim cenama...valjda ono"ne prodajem no se samo hvalim".2500 je ok cena,ploca je ipak znacajna u nasoj pop rock muzici i must have svakom kolekcionaru domaće muzike, a nije neko zelnasko deranje koze kao da je neko retko izdanje.Viđao sam je po 50€ sto mi je delovalo potpuno nerealno,ipak trziste postavi sve na svoje mesto.I ja ću da oprobam prvo sreću sa visom cenom ali korisno je cuti koliko je ko sta nalovio.

Evo ja da se pohvalim audiofilski interesantnim plenom sa nase prosle berze Belafonte at Carnegie hall ,2lp holandsko izdanje u Very good stanju za 800din.Sjajan snimak.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma slažem se. Mislim da sam ja ovde bio oglasio za deseta evra i niko se nije interesobao.

Ili je to bilo iz druge ture koju sam premio za oglase ali nisam oglasio nego krenuo s vama da se audiofilišem  

 

Evo, cena ploče je upravo skočila na 50 evra.  Još malo pa nestalo

Link to comment
Share on other sites

23 minuta ranije, Bujodrag said:

Ma slažem se. Mislim da sam ja ovde bio oglasio za deseta evra i niko se nije interesobao.

. . . 

Evo, cena ploče je upravo skočila na 50 evra.  Još malo pa nestalo

'ajd, ne zezaj vise. :)

Ima se ono bar reper za te naslove ( poznajemo coveka obatrojica, zar ne ? Hint - Zagor. )

Cisto inf. , atm na Discogs-u, naravno,  stanje Mint ( vauuuu . . . :o )

https://www.discogs.com/sell/release/415298?ev=rb

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - -

Videosex - Videosex (LP, Album) 

Media Condition: Mint (M) 
Sleeve Condition: Near Mint (NM or M-) 

Great record , looks UNP!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - -

Zakljucak, @Bujodrag - jos uvek prodajes jeftino. :D 

€69.99 
+ shipping
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 3/5/2019 at 6:03 PM, Gile said:

  Bila je berza sada u nedelju, i to vrlo solidna. Uspeo sam da ulovim mint Paket Aranžman po relativno razumnoj ceni. Videh još par sjajnih izdanja, mada je budžetski deficit početkom meseca nemilosrdan... :grin:

 

То је фактички бесплатно.

Штета што нисам био, баш ме интересује како се крећу цене и можда је било нешто да се купи.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 5.3.2019. at 16:07, generalna_skupstina said:

Scepo, kako je bilo na berzi (bas me zena pitala kad ce Berza da odemo malo, a ja velim... ko zna, nisam bio na Forumu jaaako dugo)? 

Vidim nema slika da docaras atmosferu, pa resio da priupitam... 

Takodje, da li je neko od clanova (niko nije zvao na kafu, c c c c) i kakvi su utisci? 

Hvala i pozz od JA! 


 

Pozdrav, da si živ i zdrav!!! :):cheers

Sledeće Audioberza je zakazana za 12.Maj :)

Evo slika :)

FB_IMG_1553366783437.jpg

FB_IMG_1553366948729.jpg

FB_IMG_1553366748810.jpg

FB_IMG_1553366737860.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...