Jump to content


Dupli label-pomoc prijatelja


Dane

Recommended Posts

11 minuta ranije, ivcha1976 said:

Ako mozs da je vratis, vrati je. Muka ce biti uvek sa tom plocom - lepak je nemilosrdan i jak, a pitanje da li ces ikada uspeti da ga izbacis iz brazdi.Uz mogucnost da sj...s zvucnicu.

+1000

 

Možda da je temeljno natapaš vodom dok se etiketa ne raspadne pa onda u alkohol, da možda skine tragove lepka. 

Ali, to je vrlo neizvesno.

Ploče su samo komadi plastike. Nisu vredne prevelikog truda. Vrati tu ploču ili je okači na zid, super izgleda.

Ili slušaj samo onaj deo ploče dok igla ne dodje do nalepnice :o :D 

Link to comment
Share on other sites

Je l' to neko moderno reizdanje? je l' ploča prodavana kao mint sealed? Ako nije, kako prodavac nije primetio takvu sitnicu s etiketama?

Jeste, uzeo sam 20 tak ploca, moguce je i da je nije video al ne mogu sada da se zamaram time, jednostavmo desi se.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, Dane said:


Jeste, uzeo sam 20 tak ploca, moguce je i da je nije video al ne mogu sada da se zamaram time, jednostavmo desi se.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Po mom iskustvu, od deset kupljenih ploča, jedna je uvek totalni promašaj. Za tu jednu, nikad se nisam cimao da je vraćam ili "popravljam" 

 

Link to comment
Share on other sites

Možeaš da slušaš onu drugu stranu, a ovu samo do nalepnice. Siroma je u pravu, čuvaj to, možda bude velika vrednost za jedno 40-50god. A kad nestane sve digitalije, slušaće se samo ploče. :bounce

Tako je, nema mi druge
Hvala svima


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

K'o što Zbrujić reče, ova ploča je nepovratno uništena. Nalepnica se presuje na vinil tokom presovanja ploča, te je matrica upresovala brazde preko nalepnice, tj. u nalepnicu, i to ja kraj za tu ploču. Nešto se dojmim da to nije zdravno ni za matricu. Al' ajd sad...

Reklamiraj Diskogos-u. Treba da imaju evidanciju škartova.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...