Jump to content


Povratak preležanoj bolesti


Filipescu

Recommended Posts

Odlican gramofon za razuman novac! cestitam ti i da ga lepo slusas.
Ja se samo secam kad sam ja uzeo svoj stabi S, naslo se par strucnjaka koji su iskritikovali izbor, a da ga nisu ni slusali. Deluje malo netipicno stvarno na oko. Onda kako su im se pogledi menjali sa prvim pesmama koje sam im pustao... priceless


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  

1 sat ranije, sondek said:

Bravo!

Uopste ne sumnjam da sad imas zelju da preslusas sad sve ploce ponovo.Mogu lovacke price internet prodavci da pricaju ali kad direktno uporedis sa visom klasom povratka nema.Razlike medju gramofonima su velike.

Odlican izbor,čestitam,dugo da te sluzi. :thumbsup2

Потпуна уживанција!

1 sat ranije, zflazar said:

Čestitke za Kuzmu, 

Preležala bolest može uzeti dodatno maha ako se za ovaj gramofon nabavi još jedna ručka po receptu iz Vrbasa.

Може више информација? Може и на пп?

42 minuta ranije, nackom said:

Odlican gramofon za razuman novac! cestitam ti i da ga lepo slusas.
Ja se samo secam kad sam ja uzeo svoj stabi S, naslo se par strucnjaka koji su iskritikovali izbor, a da ga nisu ni slusali. Deluje malo netipicno stvarno na oko. Onda kako su im se pogledi menjali sa prvim pesmama koje sam im pustao... priceless


Sent from my iPhone using Tapatalk

Морам признати и да је премашио сва моја очекивања. Фишер не заостаје пуно по питању макродинамике, и самог фреквентног опсега. Али позадинска тишина, микродинамика, чистоћа звука, нека друга димензија. Не могу да престанем да га слушам. Сад још само неки поклопац да му набацим и накривим капу!

Link to comment
Share on other sites

član @J.D. (devojačko @Woland) ima više da ti kaže na temu vrhunski utegnutog StabiS-a.

 

N.H.F. ova unipivot ručica koju imaš na njoj trenutno je veoma dobar entry level da tek osetiš deo pravog potencijala ovog minimalističkog gramofona (video, slušao kod AnubisGrau u Bgd svojevremeno).

Daleko da ovo što imaš ne valja, naprotiv! Štaviše, može ostati lifetime opcija a može biti i temelj za izgradnju vinilnog nebodera.

f0e331c9f7842bf1d3de5c5c8dd02de8.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, Father said:

Čestitam!

Prelep gramofon, verujem da tako i zvuči. :lol:

Ма ховно неопевано. Ниш' не ваља :P...

6 sati ranije, zflazar said:

član @J.D. (devojačko @Woland) ima više da ti kaže na temu vrhunski utegnutog StabiS-a.

 

N.H.F. ova unipivot ručica koju imaš na njoj trenutno je veoma dobar entry level da tek osetiš deo pravog potencijala ovog minimalističkog gramofona (video, slušao kod AnubisGrau u Bgd svojevremeno).

Daleko da ovo što imaš ne valja, naprotiv! Štaviše, može ostati lifetime opcija a može biti i temelj za izgradnju vinilnog nebodera.

f0e331c9f7842bf1d3de5c5c8dd02de8.jpg

Сасвим ми је јасно да ово може бити и тек почетак игранке, али на неко време морам мало да се смирим :)

5 minuta ranije, patason said:

poklopac i psu

Писах Кузми за поклопац, па ке видим да ли узимам његов или ипак нешто друго. Имам повољну понуду за акрилни поклопац...

Link to comment
Share on other sites

Ово сам уз`о овде у околној продавници, мрзи ме да идем до икеје... Овако ће ми упасти и цела даска у звонце...

Е баш нећу да га окрећем, само да те нервирам :P. Што каже лала, сад нећу ни како ја хоћу :D.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, Filipescu said:

Ово сам уз`о овде у околној продавници, мрзи ме да идем до икеје... Овако ће ми упасти и цела даска у звонце...

Е баш нећу да га окрећем, само да те нервирам :P. Што каже лала, сад нећу ни како ја хоћу :D.

 

bruko audifilska,

a kad iskosis :P napred ispod igle stavi door stopper odgovarajuce visine da odbije uljeze od provlacenja krpe ili ruke ili bilo cega ispod igle.....nemoj previsoko da bude pa da  magnet zakuca iglu na stopper.

 

znam sta ti pricam, retipovana je frisko, cuvaj je.

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, Filipescu said:

Ово сам уз`о овде у околној продавници, мрзи ме да идем до икеје... Овако ће ми упасти и цела даска у звонце...

Е баш нећу да га окрећем, само да те нервирам :P. Што каже лала, сад нећу ни како ја хоћу :D.

 

Dobro jutro,

sad vidim tek posledice predivnog neizdrža u vidu male daske.

Ja kao neko kome uvek fali po neka daska bih do daljeg ipak ostao na ovom rešenju. Jesi zadovoljan? Jesi. Jesi podelio sa nama? Jesi, svaka čast. Da li ti zavidimo?

Naravno. 

Nemoj nas da slušaš, slušaj gramofon mi ti dođemo kao morske sirene koje svojom  drekom teraju mornare da skrenu sa svog puta. A onda zna se šta sleduje. Ostaneš i bez mora i bez lađe.

Ako ikada ipak zima bude duga i hladna a iskušenje veliko, opet se vrati na ove stranice Foruma i pročitaj svoje postove u kojima si prezadovoljan sa gramofonom pa se zapitaj šta se u međuvremenu promenilo pa da si sad nezadovoljan?

P.S. još jednom čestitke.

zflazar,

Sirenko.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...