Jump to content


kupovina gramofona


tesica

Recommended Posts

Ispravan odgovor. Sorry.

 

Kupi onda taj Audio Technica gram. Ne komplikuj sebi život previše. Preporučujem tu AT VM 530 zvučnicu. To će dobro zvučati.

Ako poželiš napredak, kupi VM 540 zvučnicu.J este skuplja ali ima mnogo bolju iglu.To je ono što smo pre svi hvalili ali se zvala AT 440.

Link to comment
Share on other sites

Malo uspori, razmisli za sta ti treba gramofon, pa polako. Ako se baviš dj-ingom, Reloop je odlična opcija. Ako hoces na gramofonu da slušaš muziku, iako ne znam koja je cena AT gramofona, za nekih 300 mozes da uzmeš Rega Planar 1 koji je verovatno najbolji jeftini gramofon za slušanje muzike. Ako hoces direct drive, uzmi Tehniks 1200/1210 polovan, i potkuj guzicu strpljenjem, jer pocinje priča o beskrajnom modifikovanju i poboljšanju (svakako vec dovoljno dobrog) gramofona.

Link to comment
Share on other sites

15 minuta ranije, No1Livz4Ever said:

Malo uspori, razmisli za sta ti treba gramofon, pa polako. Ako se baviš dj-ingom, Reloop je odlična opcija. Ako hoces na gramofonu da slušaš muziku, iako ne znam koja je cena AT gramofona, za nekih 300 mozes da uzmeš Rega Planar 1 koji je verovatno najbolji jeftini gramofon za slušanje muzike. Ako hoces direct drive, uzmi Tehniks 1200/1210 polovan, i potkuj guzicu strpljenjem, jer pocinje priča o beskrajnom modifikovanju i poboljšanju (svakako vec dovoljno dobrog) gramofona.

https://www.interdiscount.ch/de/search?search=Plattenspieler,ovde kupujem vec 15ak god.na rate,zato hoc nov i to krajem februara,1965.god.slusam blues,rock,soul,klasiku,napisao sam da je cena oko 1000sfr.mada cena nije bitna,mogu da kupim na 48 meseci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...