Jump to content


Mini PC?


lobster6117

Recommended Posts

 

Zavrsava li ovo za mustanje muzike, flac, dsd znaci samo za to, u drugoj sobi mi je PC sa kog bih vukao muziku plus kasnije neki NAS.

Preko Album plajera,foobar ili nekog slicnog.Kontrola preko ipada, telefona.

Gledam ovaj Zotac mini PC fanles.

Intel i5 4210Y @ 1.5GHz 
Intel AC3160 WLan 
Bluetooth 
Realtek HD Audio 
8GB Ram 
Intel 180GB SSD 

Ubacio bih mu veci ssd, plus neki dac sa usb-om.

https://www.zotac.com/hk/product/mini_pcs/ci540-nano-plus#spec

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja slušam muziku sa laptopa. Unutra sam stavio ssd, nemam nikakvih problema da mi buka sa njega smeta. Apsolutno ga ne čujem.

Cenim da ventilatori unesu šum u struju pa se to čuje u muzici. Ali ovo bi važilo samo kad bi ti imao jako dobar sistem pa da to čuješ.

Ili pak želiš da napraviš dobar sistem pa stavljaš dobre temelje? Ako ne, onda ovo i nema nekog smisla.

Po meni mnogo više bi dobio kad bi stavio linearno napajanje na takav uređaj ili laptop. Takvo napajanje otklanja šum koje daje čoperska / svičerska napajanja. I svičersko napajanje i ventilatori unose šum u struju ali menjanje napajanja je daleko čujnija. Ovo je dosta skuplja opcija i to je predlog za napredni sistem.

Takođe ti ne treba jak laptop za muziku, može i polovan, samo staviš ssd. Ja samo iznosim opcije, ne namećem ništa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...