Jump to content


DX HRII pojačalo


egami

Recommended Posts

Planiram da pravim ovo pojačalo. Čitajući po diyAudio forumu postove od dxDestroyer-a, koji je inače napravio ovo pojačalo, jako interesantan čikica, ovo pojačalo se zasniva na Hugh Dean-ovom dizajnu nešto kao modificirana verzija Lifefoce 55 pojačala, koje btw radi brutalno, čuo kod našag nam dragog Bujodraga. :)
Da li neko ima iskustva ili je neko radio ovaj ili bilo koji model od DX-a?

Link to comment
Share on other sites

12 sati ranije, egami said:

Planiram da pravim ovo pojačalo. Čitajući po diyAudio forumu postove od dxDestroyer-a, koji je inače napravio ovo pojačalo, jako interesantan čikica, ovo pojačalo se zasniva na Hugh Dean-ovom dizajnu nešto kao modificirana verzija Lifefoce 55 pojačala, koje btw radi brutalno, čuo kod našag nam dragog Bujodraga. :)
Da li neko ima iskustva ili je neko radio ovaj ili bilo koji model od DX-a?

Ovih dana bi trebalo da mi vrate neki prastari risiver koji sam pozajmio za testiranje zvučnika. Zgodna cica pa joj ne mogu zamerati što ne žuri s vraćanjem. :wub:

No, kad budem imao bilo šta što može pokrenuti moje zvučnike,  dobi'š moj LF 55 za testiranje i uporedjivanje, na par dana. Ne bih mogao na mnogo duže.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...