jagermaister

Strujni kablovi - konstrukcija

Recommended Posts

1 sat ranije, vdzele said:

@Filipe - Sa svim slažem što si napisao, stime da bi ja ipak dao malu prednost kablu na izvoru u odnosu na kabl do letve / filtera.

У просечном систему имамо 3-4 компоненте које учествују у репродукцији. Транспорт, дак, појачало, евентуално претпојачало и снагаш. То значи да од зидне утичнице, кабела до летве и саме летве зависе 3-4 компоненте и да ефекат по логици мора бити кумулативан. Који год кабел да тестирам, он ће бити утакнут у већ дату летву, са неким кабелом. Не знам како то да прескочим, па да вреднујем само кабел на извору и поредим га независно са оним на летви?

Азијат је у свом закључку дао коментар, да су по његовом искуству неки извори јако реаговали на струјни кабел, а неки занемарљиво мало. Могуће је да ми имамо искуства са онима који су осетљивији, па зато имамо то мишљење.

2 minuta ranije, jagermaister said:

Ja bi krenuo prvo od utičnice u zidu ;) Nikl , mesing , bakar , pozlata ,rodijum ... svaka ima svoj pečat .

То би већ требало да се подразумева. Сасвим сам сигуран да чова из теста има најскупљу могућу утичницу и летву/филтер.

22 minuta ranije, jagermaister said:

Moram da probam da skinem utičnicu iz zida i utikač sa produžnog od letve i spojim sve rednom klemom :lol:

I onda čekaš 300sati da se usvira.:D