Jump to content


Karan 180i


zflazar

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 sati ranije, black coffe said:

Ispričavam se na izrazu , odnosi se na navedena pojačala u odosu na Karan ( stara , valjda prva verzija ) . On bi trebao biti klasu dvije iznad navedenih pogotovo po pitanju pokretanju  navedenih SF-a . Oni trebaju (pravih)  100 tinjak wata  jer su niske osjetljivosti . E da sad ne lamantiramo o strujnim i naponskim  varijacijama na temu  navedeni  Rotel  , Nad  su  sigurno loš izbor za ova dva ostala neznam jer ih nisam čuo . Karan ih sigurno more pokrenuti kako treba kao i recimo Rotel BX 980  . Eto utekla mi tipkovnica pa nemoj zamjeriti . :).

Nabrojao sam pojačala s kojima sam Končertine slušao u prethodnih dvadesetak godina. Nijedno nije imalo problem da ih kontroliše, niti je zvuk bio smešan, niti je bilo problema s glasnoćom ili dinamikom. NAD je glatko poterao i Kremone.

Končertini su pomalo neuređeni gore i nešto tanji u sredini i pokazalo se da im leže cevi. Karan, mada karakterom odgovara, zaista je previše za njih, ali nije besmislen partner. Pažljivo pozicioniranje je esencijalno kod ovih zvučnika, jer loše ih kastrira.

 

2 sati ranije, Delija said:

@TurboMaximus

Jel vidis kako covek poznaje tvoje zvucnike i tvoje pojacalo bolje od tebe samog :lol:

Da je jedini...

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, TurboMaximus said:

Nabrojao sam pojačala s kojima sam Končertine slušao u prethodnih dvadesetak godina. Nijedno nije imalo problem da ih kontroliše, niti je zvuk bio smešan, niti je bilo problema s glasnoćom ili dinamikom. NAD je glatko poterao i Kremone.

Končertini su pomalo neuređeni gore i nešto tanji u sredini i pokazalo se da im leže cevi. Karan, mada karakterom odgovara, zaista je previše za njih, ali nije besmislen partner. Pažljivo pozicioniranje je esencijalno kod ovih zvučnika, jer loše ih kastrira.

 

Da je jedini...

Eto !    subjektivno ?   sve je bitno ? , pozicioniranje - najbitnije i i ine  varijacije na temu .  tako da  neki konstatiraju ( jer su bili prejeftini  cc 900 e  )  bez stalaka .  nisu  ? .  A ? jel nismo zalutali u slijepu ulicu ? :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...