Jump to content


Mini disc - sta i da li kupiti?


kukurikuyu

Recommended Posts

Pozdrav,

tokom praznika S.M.S.L. 1955+ otisao  u vecna lovista .... s obzirom na hronicni nedostatak suski, najracionalnije resenje bi bilo optikom do mini disc plejera, a dalje standardno.

Naravno, uslov je da MD moze da radi kao DAC.

Interesuju me vasa misljenja o ovakvom resenju i treba mi pomoc u izboru MD uredjaja. Na KP se nude sledeci modeli:

 

Sony modeli:

MDS-JE330

MDS-JE500

MDS-JE503

MDS-JE520

MDS-JE530

 

Onkyo MD-3321, Yamaha MDX-595, Pioneer MJ-D707 itd. Sta kupiti, mane, prednosti, ATRAC3 i 4 razlike itd... i koja je realna cena za pojedine modele?

 

 

Link to comment
Share on other sites

:( ..odustajem od MD solucije.Hteo sam da premostim do februara ...ali slusacu mobilni sa sluskama dotle (osim ako se ne smilujem da popravim S.M.S.L.-a)

Dva dana sam mozgao imajuci na umu prethodne odgovore, ne isplati se.  QS i ES nema na oglasima a i ako se pojavi - bice papreno. Vec pobrojani modeli su dosta jaki sa cenama (realno ili ne, nije uopste bitno). Kad se doda jos malo novca (ili cak za slicnu sumu) dobijam relativno dugorocno resenje (Topping, Fiio , S.M.S.L...) sa DSD podrskom i mnogo boljim kvalitetom zvuka.

Hvala svima na odgovorima, pomogli ste!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...