Jump to content


C7 konektor ili osmica


JTGTS

Recommended Posts

On 13.1.2019. at 21:58, ab said:

Nije ni FP-314Ag neka kablina, može da se uredi nalik ovom sa slike

furutech-fp-314ag-power-cable-per-cm.jpg_cf.jpg.282b141860a47622372cbc7282dd6d77.jpg

zemlju pažljivo cviknuti ispod ovog crnog rebrastog omotača (ispod širma) paziti da se ne pokida dok se zavrće da se okrati zemlja, tako urađeno ostaje faza, nula i taj crni rebrasti omotač koji su zajedno dosta manjeg prečnika i trebalo bi da može da deo sa tim crnim omotačem uđe u konektor i bezbedno da ga sam konektor stegne a da se ne uklješte provodnici. Preko svega navući jači termo bužir da sve dodatno drži na mestu.

Ipak sam pre za ugradnju IEC-a na šasiju ako je prihvatljivo da se uređaj prepravlja, pa će i izbor strujnih biti veći.

Moj skromni kablić, sa LIYCY 2x1mm2, taman za DVD player.

Kabal 1.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Nixie said:

Moj skromni kablić, sa LIYCY 2x1mm2, taman za DVD player.

Kabal 1.jpg

Sve super :) ... Ne bih da kritikujem, ali mogao si, ako je ono HiFi Tuning C7 da kupiš kod Dejana i HiFi Tuning šuko mini. Nije skup, a radi izuzetno. Jedina mana mu je što mora da se seče za deblje kablove I malo je pipav za vezivanje žice uzemljenja okolo šrafa čak i sa 2.5kv, što u tvom slučaju ne bi bili problemi uopšte.

Ovaj C7 je HiFi Tuning ili si sekao neki stari kabl pa improvizovao?

Link to comment
Share on other sites

32 minuta ranije, Father said:

Sve super :) ... Ne bih da kritikujem, ali mogao si, ako je ono HiFi Tuning C7 da kupiš kod Dejana i HiFi Tuning šuko mini. Nije skup, a radi izuzetno. Jedina mana mu je što mora da se seče za deblje kablove I malo je pipav za vezivanje žice uzemljenja okolo šrafa čak i sa 2.5kv, što u tvom slučaju ne bi bili problemi uopšte.

Ovaj C7 je HiFi Tuning ili si sekao neki stari kabl pa improvizovao?

To je onako, sirotinjski kabal malo bolji od Kineskog. Makar je širmovan.

Konektor sam kupio na ebaju isti taki, kaže da je posrebren, nisam znao da ima kod nas.

https://www.ebay.com/itm/ISOkinetik-2-PIN-SILVER-PLATED-REWIREABLE-FIGURE-OF-8-C7-STYLE-CONNECTOR/181107697349?epid=1639590250&hash=item2a2adc26c5:g:PkYAAMXQvJVRS2rW

Sad vidim da isto i košta približno kad se kupi 2kom. kao što sam kupio, ali ovaj što ima kod nas ne piše da je posrebren?

Što se šuko konektora tiče, to ću verovatno polako menjati, sa čim videćemo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...