Jump to content


Na gramofonu..


Aurelijano Buendija

Recommended Posts

Da li još uvek imaju pretplatu na godinu dana. Mesečno objavljuju naslove za download? To mi je bilo interesantno, posle došao Tidal... 
Ja sam dobio preplatu na pola godine kad sam kupio zvučnike. Mislim da više nemaju dowload, pojeo ih izgleda striming.
Ja sam poskidao sve što su imali tada, al iskreno od kad koristim Tidal nit sam uključio HDD niti CD, odlaze u istoriju izgleda.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Engine said:

Ja sam dobio preplatu na pola godine kad sam kupio zvučnike. Mislim da više nemaju dowload, pojeo ih izgleda striming.
Ja sam poskidao sve što su imali tada, al iskreno od kad koristim Tidal nit sam uključio HDD niti CD, odlaze u istoriju izgleda.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 

I ja sam bio tog mišljenja pre izvesnog vremena. Sada vrlo aktivno slušam sa cd-a. A sa HDD nisam ni prestao:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Veceras uposljavam 2. sistem, i phono sekciju Tandberga, only fusion na repertoaru. Plus igra sa dve zvucnice, Goldring 1042 i BenzMicro Silver. Za sada pre za do vo ljan zvukom, nije mozda najbolji audiofilski, kakav je u nekim kombinacijama znao biti, ali definitivno pravi stari analogni milozvuk, sto sam i zeleo. Cak je sada pocela i Benz zvucnica da mi se dopada u ovoj postavci. Uvek mi je bila nekako mrsava i siromasna (u odnosu na Goldring), a znam da nije bas takva. 1+ za Tandberga.

IMAG4244.thumb.jpg.e3f6534e8787e806dadf618d2fe8839c.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Esbjörn Svensson Trio: Retrospective

Za prolaznika kroz njihov opus (poput mene) sasvim dobar, dovoljan, pošten, kvalitetan kompas za dalje istraživanje i širenje vidika na temu e.s.t.

Pošto sam grebator, ni ovaj album nije u mojoj svojini nego u COVID karantinu u Zrenjaninu. Na usviravaju od 200 sati :rolleyes:

Za razliku od grozomorne prakse da se po strani otisne 8-12 minuta muzike ovde svaka strana traje ljudskih 20 minuta (tako mi se čini).

Topla preporuka!

IMG_20200908_11442.jpg

IMG_20200908_56123.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prava stvar za first press:thumbsup2

...evo je i na mom gramofonu.Isto prvo izdanje,svapsko nije bilo ni  blizu tako dobro.Sto se mene tice sva nova izdanja tog albuma pored tog izdanja u dobrom stanju gubljenje vremena i novca.Moje je recimo very good plus,tisa na pauzi od mnogih danasnjih novih ploca na prvom slusanju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...