Jump to content


Na gramofonu..


Aurelijano Buendija

Recommended Posts

39 minuta ranije, rain dogs said:

Remek delo.Imas li stari print ili neko ovo reizdanje.Ja imam ove 2 nase licence i Egge bymiasi i Monster Movie rekao bih neka neoficijelna izdanja.Ne zvuce bas sjajno ,ali nisu ni toliko losa.Fale kao lebac:taj koji slusas ,Soundtracks i Future Days.

reizdanje,pogledaj vinjetu..u oridji to je UA:

https://hu.wikipedia.org/wiki/Tago_Mago

bese pre par godina neki box set od njih,koji je bio papreno skup,prodaja nije bas isla,pa se to posle pretvorilo i u prodaju na separatne snimke iz tog box seta..

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, paja959 said:

reizdanje,pogledaj vinjetu

Koje reizdanje je u pitanju, ne pronalazim na Discogsu? 

Svojevremeno sam kupio neko iz 2007. na obojenim vinilima (valjda je samo jedna ploča obojena), sa UA nalepnicom, za koje sad vidim da piše "unofficial release". 
Zapravo, koliko vidim, sva ovovekovna izdanja na pločama su "unofficial". 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, zbrujic said:

Koje reizdanje je u pitanju, ne pronalazim na Discogsu? 

Svojevremeno sam kupio neko iz 2007. na obojenim vinilima (valjda je samo jedna ploča obojena), sa UA nalepnicom, za koje sad vidim da piše "unofficial release". 
Zapravo, koliko vidim, sva ovovekovna izdanja na pločama su "unofficial". 

Ja imam gore pomenuta 2 za mene jako bitna Can naslova.Sa crnim su labelom na kojima pise limited edition,pomislim da su legalna pa kupim na berzi.Kada ono tamo na discogs,sipak,ipak se radi o neoficijelnim.Iskreno mogu da prodju i da se uziva u njima,bar dok ne nalete neka oficijelna.:)

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, rain dogs said:

Mislim da se radi o ovom izdanju https://www.discogs.com/Can-Tago-Mago/release/5789703

da,to je to sto ja imam....

 

4 sati ranije, zbrujic said:

Koje reizdanje je u pitanju, ne pronalazim na Discogsu? 

Svojevremeno sam kupio neko iz 2007. na obojenim vinilima (valjda je samo jedna ploča obojena), sa UA nalepnicom, za koje sad vidim da piše "unofficial release". 
Zapravo, koliko vidim, sva ovovekovna izdanja na pločama su "unofficial". 

vidi na hhv.de....obe ploce su crne,cena korektna,prodavac besprekoran...svira dobro (barem za mene)..filatelisticke akrobacije od 150-200 eura za UA izdanje,preskacem....

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, džonibigud said:

Odlična im je ta serija reizdanja. 

Pazi samo da kupis sa bas takvom nalepnicom ako uzimas naslove iz te serije.  Ako nema nalepnicu proveri obavezno da li je 180gr izdanje, ako nije onda je sekundarno izdanje na losijem vinylu a ta su imala i drugaciju nalepnicu.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Krca44 said:

Pazi samo da kupis sa bas takvom nalepnicom ako uzimas naslove iz te serije.  Ako nema nalepnicu proveri obavezno da li je 180gr izdanje, ako nije onda je sekundarno izdanje na losijem vinylu a ta su imala i drugaciju nalepnicu.

Znam zato sam i napisao " sa pravom nalepnicom" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...