Jump to content


Na gramofonu..


Aurelijano Buendija

Recommended Posts

IMG_8272.thumb.jpeg.f3b1b600729cadff3b86616e9684c78b.jpeg
Danas mi je stigao 1st press ovog neverovatnog albuma… dugo sam čekao da se pojavi NM primerak po razumnoj ceni, i evo dočekah :) Neverovatan zvuk! Kad sam odslušao obe strane, još jednom sam okrenuo ploču i ponovo pustio…pa opet okretanje, pa ponovo… praznik za uši.

Link to comment
Share on other sites

IMG_8274.thumb.jpeg.cc186e63373f1c2dc7c80a837079bcd4.jpeg

IMG_8275.thumb.jpeg.d377927b9e69c11277df3b6b6657de50.jpeg

Moja velika preporuka za ovu ploču! Slušao sam je kod prijatelja, ali audiofilski remaster u izdanju američkog Impex-a i jako mi se dopala. Zatim sam se bacio u potragu i nabavio sebi američki 1st press (koji sam platio 12 EUR). Biće jako zanimljivo da je uporedimo sa Impex remasterom.

Link to comment
Share on other sites

IMG_8276.thumb.jpeg.40bdb50998f853c92f9c1cbf720f5754.jpeg

Moja poslednja za danas, ali VELIKA preporuka za ovu ploču! Nestvarno živa i prirodna violina, sa punoćom kakvu imaju ciganske violine uživo! Spektakularno! @sondek je na poslednjoj berzi ploča u Bgd odvojio sa strane ovo remek-delo za mene i nagovorio me da kupim, pa bih da mu se puno zahvalim! :)

Link to comment
Share on other sites

Hvala na prekorukama @sondek

@lars tvoj sistem izgleda odlično! Mislim da bi puno kolega volelo da ga predstaviš u posebnoj temi. Tu je onda zgodno da podeliš svoja iskustva, a da zatim diskutujemo, komentarišemo, poredimo... Unapred se radujem tome! :)   

 

Link to comment
Share on other sites

On 8. 6. 2023. at 0:01, shon3i said:

Legenda ponovo zivi :) Napokon su uradili re-izdanje i ujedno remaster. Kako kazu sa originalnih traka. Zvuk je stvarno brutalan, kao i cover. Ploca je 180g, Svaka pohvala.

 

Skoro je izašao i Leb i Sol "Kao Kakao" u istom vrhunskom kvalitetu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...