Jump to content


Na gramofonu..


Aurelijano Buendija

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
11 sati ranije, Mingus,Mingus said:

Cije je belo izdanje, da li je dobar snimak. 

to je Deja Vu "Alternates",objavljen prosle godine za record store day 2021...Rhino je izdavac,kao i one varijante,druga sa levo 50th Anniversary (1LP+4CD)...

https://www.amazon.com/Deja-Vu-50th-Anniversary-Deluxe/dp/B08Z53KYCH

sto se tice kvaliteta,malo je problematicna prica...ako dobijes primerak koji je ispravan,kod dealera gde sam uzimao od 8 primeraka 50th anniversary,6 su bili sa greskom (talasanje :moon)...Altenates primerak mi je bio iz cuga dobar...kupuj samo kod dealera,koji ce ti prihvatiti eventualno zamenu nakon reklamacije !...ako si ovu prepreku uspesno preskocio,sviraju do 00  :beer

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E ovde moram da budem iskren i da kažem da razlike između zvuka ploče i CD-a gotovo da nema. Album na oba medijuma fenomenalno zvuči. Čak mi se čini da je CD dinamičniji, mada je dosta glasniji, pa mi to otežava odluku.


F1325B1B-0225-4FE3-8D08-D5BD3782BF65.thumb.jpeg.948d44cfd036f202ec9cca27b40aff73.jpeg

DA72DFD2-8B29-476B-96CE-CDCEE3A76012.thumb.jpeg.0fa5aefb10726212557a0b8844a0c38d.jpeg

Link to comment
Share on other sites

On 6/19/2022 at 9:56 PM, srdjan_cvetkovic said:

Nema smisla, zato i pitam da mi neko uporedi vinil reizdanje i original, jer koliko znam, reizdanje je rađeno sa originalnih master traka, a poučen iskustvom sa prethodnih par reizdanja, verujem da nema neke razlike....ali da ipak pitam, bolji je info iz prve ruke, nego da kupujem na slepo.

Remaster albuma Idola odbrana i poslednji dani imam desetak dana, poslušao sam ga u cjelosti više puta i mislim da je 

zvuk jako dobar(na nivou ostala 4 novovalna albuma). Original iz 1982. nemam pa ne mogu usporediti zvuk. Mislim da 

nećete biti razočarani.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...