Jump to content


Na gramofonu..


Aurelijano Buendija

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Thelma Houston feat. Pressure Cooker - I've Got the Music in Me

 

Bez ikakve dileme i preterivanja, ovo je najbolje zvučeći vinil koji sam do sada imao prilike da slušam na svom gramofonu! Vanserijska i vanvremenska muzika! Ostao sam bez daha! 

2844FC14-B9DE-416E-8913-DACD90D81D62.thumb.jpeg.9ef22fde4a3c494671e9164f2b58d309.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, NL. said:

Thelma Houston feat. Pressure Cooker - I've Got the Music in Me

 

Bez ikakve dileme i preterivanja, ovo je najbolje zvučeći vinil koji sam do sada imao prilike da slušam na svom gramofonu! Vanserijska i vanvremenska muzika! Ostao sam bez daha! 

2844FC14-B9DE-416E-8913-DACD90D81D62.thumb.jpeg.9ef22fde4a3c494671e9164f2b58d309.jpeg

 

Zaista odlican zvuk.Imao sam sedamdesetih nekoliko  Sheffield Lab direktno rezanih ploca.

Link to comment
Share on other sites

On 13.6.2021. at 17:34, Father said:

Imam taj, odličan je. Obavezno nabavi ovo da poslušaš, još luđa svirka, takođe 'direct to disc' produkcija, beli vinil. Imam i njega. :D

R-2685500-1306629353.jpeg.jpg

https://www.discogs.com/San-Francisco-Ltd-San-Francisco-Ltd/release/2685500

Hvala puno na preporuci, poručio sam! Javljam utiske kad stigne i kad se zavrti :) 

Link to comment
Share on other sites

On 13.6.2021. at 17:20, NL. said:

Thelma Houston feat. Pressure Cooker - I've Got the Music in Me

 

Bez ikakve dileme i preterivanja, ovo je najbolje zvučeći vinil koji sam do sada imao prilike da slušam na svom gramofonu! Vanserijska i vanvremenska muzika! Ostao sam bez daha! 

2844FC14-B9DE-416E-8913-DACD90D81D62.thumb.jpeg.9ef22fde4a3c494671e9164f2b58d309.jpeg

 

To je Sheffield Labs produkcija ako se ne varam. I pesme su vrhunske na tom albumu plus Thelma ubija kako peva. Baš ću da naručim ploču. 

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, NL. said:

Hvala puno na preporuci, poručio sam! Javljam utiske kad stigne i kad se zavrti :) 

A strana druga pesma pakao, a B strana cela maestralna svirka i energija. Prepuno instrumenata i odličan vibe.

Ko je ikada bio na probi benda odmah će da ukapira naivnu prirodnost produkcije i energetski naboj...

:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

54 minuta ranije, NL. said:

Tako je! Ja sam oduševljen! Muzika, vokal, produkcija, kvalitet snimka… sve! Mnogo je velika razlika izmedju zvuka ove ploče i snimka sa Qobuza/Tidala

Gramofon u tvom sistemu inace zvuci superiorno u odnosu na digitalne izvore ...jos kad je ploca dobra sreci nema kraja.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@NL.

Ovo bi moglo takođe da ti bude interesantno, imam i njega. Isto odlična muzika i karakteristična Sheffield Lab produkcija.

Lincoln Mayorga – Lincoln Mayorga & Distinguished Colleagues - Volume III

R-1359103-1530957902-2651.jpeg.jpg

https://www.discogs.com/Lincoln-Mayorga-Lincoln-Mayorga-Distinguished-Colleagues-Volume-III/release/1359103

Link to comment
Share on other sites

On 2.7.2021. at 8:48, Father said:

@NL.

Ovo bi moglo takođe da ti bude interesantno, imam i njega. Isto odlična muzika i karakteristična Sheffield Lab produkcija.

Lincoln Mayorga – Lincoln Mayorga & Distinguished Colleagues - Volume III

R-1359103-1530957902-2651.jpeg.jpg

https://www.discogs.com/Lincoln-Mayorga-Lincoln-Mayorga-Distinguished-Colleagues-Volume-III/release/1359103

Hvala na preporuci, naručio sam zajedno sa San Francisco Ltd, ali još nije stiglo. Javljam utiske  :)

Link to comment
Share on other sites

17 sati ranije, Dražo said:

@becja koliko vidim, ovo nije tema kupujem/prodajem. Mislim, objavi sta zaista slusas, kao iskrenu lp preporuku, a ne sta si nabavio preko jeftino, i na KP oglasio, i usput to utrpavas i ovde, gde mu mesto nije... Secas se gliba koji sam ti pominjao...

To jeftino na ANALOGUE PRODUCTION kupi slobodno za male novce . Albim Dylana na Analogue P. u kutiji 199 e ..  prvo sta mi se dopada kupim vise komada za sebe i druge ...no nije problem ti si ovde sudija i ti odredjujes ko sta sme postaviti ...za tvoju informaciju ja slusam Pesme o Titu ..to slusam

Link to comment
Share on other sites

17 sati ranije, Dražo said:

@becja koliko vidim, ovo nije tema kupujem/prodajem. Mislim, objavi sta zaista slusas, kao iskrenu lp preporuku, a ne sta si nabavio preko jeftino, i na KP oglasio, i usput to utrpavas i ovde, gde mu mesto nije... Secas se gliba koji sam ti pominjao...

mogao sam postaviti u temi ,,upravo nabavljeno "

Link to comment
Share on other sites

17 sati ranije, Dražo said:

@becja koliko vidim, ovo nije tema kupujem/prodajem. Mislim, objavi sta zaista slusas, kao iskrenu lp preporuku, a ne sta si nabavio preko jeftino, i na KP oglasio, i usput to utrpavas i ovde, gde mu mesto nije... Secas se gliba koji sam ti pominjao...

Tvoj nastup i izrazi kako ja to utrpavam i sta ja ne smem da radim ..ti to meni nesto pretis  ???? Budi pristojan prema svima , ja mislim da sam i ja za sve ove godine bio korektan prema svima ..

Link to comment
Share on other sites

Miki, nema potrebe da se žestiš, uvek si bio korektan prodavac (smatram da i dalje jesi), mnogi sa ovog foruma su lepe komade od tebe kupili i sigurno ćemo ih i dalje kupovati. Pa ipak, ovo je tema gde kačimo slike onoga što smo kupili za sebe, a ti si prodavac, pa je veovatno zato i bila ovakva reakcija kolege.

Kako god, nastavi da nam donosiš lepe vinile, ja sam opet uzeo par komada iz ove najnovije ture.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...