Jump to content


Na gramofonu..


Aurelijano Buendija

Recommended Posts

4 minuta ranije, siroma said:

Ne moje vidjenje nego činjenica.

Ako umeš odgovori zašto je plehana ručka bolja od karbonske. Ili nije.

Da li je belt drajv bolji od direkt drajva?Zašto?

....

Tema se zove "Na gramofonu...", ne "O gramofonu...", otvori novu ako ovde nemaš čime da doprineseš, osim trolovanjem i flejmovanjem.

Link to comment
Share on other sites

Molim Vas, mora li jos i ova tema da ulazi u zescu diskusiju / prepuc ?

Sa krunjaca iz diskoteke, Ben Webster, sa sve Shure V15 svira odlicno al' nije to ozbiljna hifa... msm hocu i ja Lenca 75/78, MC i trafo i neki odlican phono ( nabavicu jednog dana ), samo to nije ovde tema...

Zelim Vam svima lepo vece   :)

 

Ben Webster Atmosphere For Lovers And Thieves.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rain dogs said:

Za razliku od cudnog Jugoton presinga koji ima podnaduven bas,francuskinja zvuci sa svih strana izbalansirano.

A primetio si ?   Italijansko izdanje je takodje bolje od naseg, nema taj napucan disko bas ( ili kako je neko zamisljao da zvuk iz diskoteke prenese u kucu, kad se pusti ploca... takav je moj utisak )   :D

Link to comment
Share on other sites

Gospodo,

Ima li neko u višku ili za prodaju ploču Zvonka sa Šandorom Lakatošom. Kupio bih je. Važno samo da bude u što boljem stanju, moja je baš izraubovana, a  sentimentralno sam vezan za nju. Ponude na pp.

Takođe, zbog pravila ne gramofon posle trećeg pića, molio bih sve koji imaju bilo koji lossles format ove i sličnih ploča romansi, starih dobrih narodnjaka i sl da me kontaktiraju.

Pozdrav

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 sati ranije, rain dogs said:

Mislio sam da sva EU izdanja ukljucuju cd+16 page booklet.Sad' tek konsultujem discogs i vidim da ima izdanja samo sa bookletom.Ja imam presing iz 10/11god i ide cd i booklet.

prije pojavljivanjima po ducanima,dosta su bile konfuzne informacije oko albuma..negde je pisalo da je to 2LP,negde 2CD..moj milsim da je cak americko izdanje..first press u svakom slucaju :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...