Jump to content


Na gramofonu..


Aurelijano Buendija

Recommended Posts

^

Ili je kod mene neki glitch . . .  ili je kod tebe Bujo krenula pomr'cina sa vinilima ? :) (btw, crnilo u "prozoru", ne vidim nist' ).

Citah da si i ti ( :(, jbga ), ushao u tu nesretnu "digitalnu" pricu. 

Moguce je da je to nekakav trenutni tvoj status, ali . . .  razlisli dobro . . .  jos 1 x . . .  vinil je  . . .  Majka. :D

Link to comment
Share on other sites

19 minuta ranije, Bujodrag said:

Evo još s moga gramofona

. . . 

Da l' ja nisam apdejtovo'o personalni OS, ali meni opet neki glitch ?

U prevodu - nista nema, ne vidi se . . . jbga.

Btw, Bujo, da me jos uvek ceka kod tebe "Three of a . . . " ?

Kreten sam . . . bio smeten . . . nekorektan . .  nesam dosh'o . . . pokupio to  . . . i uredno platio.

No, nebitno . . .  i bez DAC-ova . . .  preslusavanja "digitalije" kao ref. izvora . . .  kada ti bude neka "rupa u skedzjulu" . . . cu naidjem  . . . neobavezno . . . da se vidimo . . . ispricamo . . . tema uvek aktuelna . . . "kenterberijska scena". :loveface 

Link to comment
Share on other sites

11 minuta ranije, Patolog said:

Da l' ja nisam apdejtovo'o personalni OS, ali meni opet neki glitch ?

U prevodu - nista nema, ne vidi se . . . jbga.

Btw, Bujo, da me jos uvek ceka kod tebe "Three of a . . . " ?

Kreten sam . . . bio smeten . . . nekorektan . .  nesam dosh'o . . . pokupio to  . . . i uredno platio.

No, nebitno . . .  i bez DAC-ova . . .  preslusavanja "digitalije" kao ref. izvora . . .  kada ti bude neka "rupa u skedzjulu" . . . cu naidjem  . . . neobavezno . . . da se vidimo . . . ispricamo . . . tema uvek aktuelna . . . "kenterberijska scena". :loveface 

Nije glič nego odgovaram na topik praznim postovima, slikama i skrivenim porukama. :o  

 

Tu su sva trojica perfektnog para. Lupaju stright beat a disciplina je stabilna kao i zid. Izloženi su ;) 

 

Svrati kad god voliš

 

Link to comment
Share on other sites

11 minuta ranije, Bujodrag said:

Nije glič nego odgovaram na topik praznim postovima, slikama i skrivenim porukama. :o  

Tu su sva trojica perfektnog para. Lupaju stright beat a disciplina je stabilna kao i zid. Izloženi su ;) 

Svrati kad god voliš

 

:wub:

Nesam ni sumnj'o . . . . dodjem . . .  vikend je "majka" . . . . javim se prethodno na pm . . .  znam da je gloopo pitanje, ali da ga ipak postavim . . .  da li je izbor piva, tj. brend presudan da me pustish u tvoj "vilajet" ?

Povinovacu se sta ti iskas . . .  uostalom imam sutra . . . tj. ceo Petak, da nadjem to sto ti kazes, da bude. B)

Link to comment
Share on other sites

12 minuta ranije, Patolog said:

:wub:

Nesam ni sumnj'o . . . . dodjem . . .  vikend je "majka" . . . . javim se prethodno na pm . . .  znam da je gloopo pitanje, ali da ga ipak postavim . . .  da li je izbor piva, tj. brend presudan da me pustish u tvoj "vilajet" ?

Povinuvacu se sta ti iskas . . .  uostalom imam sutra . . . tj. ceo Petak, da nadjem to sto ti kazes, da bude. B)

O svakako. Izbor piva je kod mene vrlo ozbiljno zasnovan, kao i, recimo, izbor zelenog dezodoransa. Ne zezam se, to je deo smislenog promišljanja estetskih pitanja započetih još pre dvadesetak godina, vrlo je primenljivo na ceo HiFi.Tako onda, kod ovih običnih piva, razlikujem tri značajne kategorije: cenu, količinu i etiketu. I  to na vrh liste često dovodi pivo Merak, najčešće zbog lepe etikete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...