Jump to content


Mcintosh MA7000 problem sa levim kanalom


Alek5

Recommended Posts

7 sati ranije, siroma said:

Pa vidiš da je to ogledalo u obliku ampa. Kam gi kablovi?

u zid recimo,u dedicirani kanal/kanale za kablove..

 

7 sati ranije, sondek said:

ako dobro prepoznajem gram,taj sistem je od jedne zene...samo ne znam sta ce joj taj amp pored Conrad Johnson mono blokova...mozda ima nekog muza pa stvarno za brijanje

da to je sistem od jedne zenske sa PFM-a,ako se dobro secam ima neke mrge od B&W zvucnika..to sto ima CJ,jos nista ne znaci,mozda joj je taj Devialet letnja amplifikacija..taj Devialet D premier recimo,je izuzetno zahebana sprava,nisam ljubitelj D klasa,al to sto je sve spakovano tamo,iuzetno tesko se iskupljuje sa separatnim komponentama,slicnog ranga..search malo po forumu,bejase tema "cime iskupiti Devialet D premier"..

:beer

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ljubav prema Mcintosh-u je kratko trajala i zavrsila se vrlo burno... :)

"Imao sam Mcintish MA 8000.. kupio sam ga da se sam uverim da li to vredi 12.000e..to je jedino obicno smece sa najjeftinijim delovima.. snage nema vise od 50w realnih po kanalu.. Tezinu pojacala cini katran, koji je napunjen u kucistu minijaturnih trafoa.. delovi izrade katastrofa.. realna cena 1.000 eura zbog kozmetike i nista drugo.."

by @Alek5

https://www.facebook.com/groups/2012387725710951/permalink/2703081523308231/

Ko ce sad da se izvini @Zoran Tobdzic? ;)

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, Delija said:

"Imao sam Mcintish MA 8000.. kupio sam ga da se sam uverim da li to vredi 12.000e..to je jedino obicno smece sa najjeftinijim delovima.. snage nema vise od 50w realnih po kanalu.. Tezinu pojacala cini katran, koji je napunjen u kucistu minijaturnih trafoa.. delovi izrade katastrofa.. realna cena 1.000 eura zbog kozmetike i nista drugo.."

Čovek je na tom forumu (verovatno i na drugim mestima) napisao više kontradiktornih izjava. Očigledno je da tu ima još neki faktor koji utiče na tako ostrašćene izjave.

Link to comment
Share on other sites

35 minuta ranije, bogdan63 said:

Čovek je na tom forumu (verovatno i na drugim mestima) napisao više kontradiktornih izjava. Očigledno je da tu ima još neki faktor koji utiče na tako ostrašćene izjave.

Ispljuva on sve Mcintosh sprave - ne samo MA 8000.

Pa evo ga ovde na forumu - nek objasni...

tenor.gif

 

6 sati ranije, zflazar said:

Jel'to prežvakujete onaj jedan jedini Mekintoš sa vrljavim desnim kanalom ponovo?

Hajde da osvežim temu: ima u Srbiji i jedan Cary 845SE kom pregorevaju laNpe. Nalazaču nagrada.

Ne pazis na casu. Sedi - jedan!

 

:D

Link to comment
Share on other sites

na žalost sud o većini hajfaja i automobila se na forumima i društvenih mrežama u Srbiji pravi (čast izuzecima) na osnovu polovnih uređaja/automobila koji se uvezu sa trulog zapada i gde (opet čast izuzecima) često prevagne gramzivost u odnosu na zdrav razum. Tako da se često trijumf kupovine sprave 50% jeftinije nego regularna cena na HiFi Shark-u za kratko vreme pretvori u noćnu moru skupog/nemogućeg servisa ili u avanturu preprodaje komponente sumnjivog tehničkog stanja sledećoj naivnoj žrtvi lakomosti.

Ne tvrdim da je tu to u pitanju ali zapitajte se što spravu koja polovna na Shark-u košta 6000€ neko prodaje za 150€.

Mojih 2 filera. I botoks.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...