Jump to content


Kakav oglas!?


Infidel

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Не мислим ни на ког конкретно. Питао сам пар продаваца са огласа кп и не могу наручити па донети већ само шта се тамо налази у радњи. Ако имате предлог, хвала унапред.

Link to comment
Share on other sites

10 minuta ranije, sondek said:

Otvorena granica sa Madjarskom.Ima aranzmana za 50-60eura da vidite Budimpestu na par dana,jedan je od najlepsih gradova u evropi.Krece polako sve pa spojite lepo sa korisnim.

Madjarsku treba posetiti. Ima svašta da se vidi i čuje i da se čovek lepo provede. Za nabavku nisam siguran, cene koje je "ovaj moj" nudio su bile dosta ispod "list prajsa".  A i odmah ti je uračunat i povraćaj poreza pa ne moraš dva put da se cimaš da ideš. I , što je Srbima vrlo važno, donosi bez karinjenja.^_^

5 minuta ranije, gvlada said:

Не мислим ни на ког конкретно. Питао сам пар продаваца са огласа кп и не могу наручити па донети већ само шта се тамо налази у радњи. Ако имате предлог, хвала унапред.

Na KP natrčim na oglas da donosi po narudžbi robu iz HU. (jači brendovi)

Moj drugar hteo da kupi OPPO i uspostavimo kontakt na porukama preko KP. Moj nalog na KP jer ovaj drugar nema nalog

Drugar napiše šta hoće i ovaj prodavac  pristane, rok isporuke (lupam) nedelju dana. Cena ispod kataloške. Sve na reč, kaparu nije tražio.:thumbsup2

Ja sam tada ispao iz komunikacije, dalje su sami nastavili.

Kad je stigla roba moj drugar otišao  da sam preuzme ( nije hteo kuririma da se transportuje). Platio, doneo kući, veselio se dobroj kupovini.:banana

 

Sad gledam istoriju mojih poruka na KP i ne mogu da nadjem taj kontakt. Ako je greda, da zovem drugara ako ima telefon prodavca da pošalje?

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, siroma said:

Madjarsku treba posetiti. Ima svašta da se vidi i čuje i da se čovek lepo provede. Za nabavku nisam siguran, cene koje je "ovaj moj" nudio su bile dosta ispod "list prajsa".  A i odmah ti je uračunat i povraćaj poreza pa ne moraš dva put da se cimaš da ideš. I , što je Srbima vrlo važno, donosi bez karinjenja.^_^

Na KP natrčim na oglas da donosi po narudžbi robu iz HU. (jači brendovi)

Moj drugar hteo da kupi OPPO i uspostavimo kontakt na porukama preko KP. Moj nalog na KP jer ovaj drugar nema nalog

Drugar napiše šta hoće i ovaj prodavac  pristane, rok isporuke (lupam) nedelju dana. Cena ispod kataloške. Sve na reč, kaparu nije tražio.:thumbsup2

Ja sam tada ispao iz komunikacije, dalje su sami nastavili.

Kad je stigla roba moj drugar otišao  da sam preuzme ( nije hteo kuririma da se transportuje). Platio, doneo kući, veselio se dobroj kupovini.:banana

 

Sad gledam istoriju mojih poruka na KP i ne mogu da nadjem taj kontakt. Ako je greda, da zovem drugara ako ima telefon prodavca da pošalje?

I moj brat je na slican nacin kupio Dac.Doneo mu tip u NS po ceni iz radnje AFA nekom ostala zarada.Kad ides sam vratis Afu(porez) i platis odprilike toliko nasima,sto je i posteno i bez sverca.

Nema tu neke racunice za jednu stvar,nisam račundžijski pominjao odlazak,vec vise u stilu lepo videti Budimpestu i 10-ti put.

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, sondek said:

Kakav entuzijasta https://m.kupujemprodajem.com/audio/gramofoni/linn-axis/oglas/95564748#mhs0-1590505758818

Gramofon s ruckom kao nov kostao 300 funti.Ajd razumem inflaciju ali to treba da kosta ispod 500eura ...glavu na stranu,polovna je pa ni to ne vredi puno.

Auuuu....

Pa moj gramofon, isti Axis, sa SME 3009 ručicom i teško customizovan sa promenjenim ožičenjem, kablovima i svašta-nešto još, pa realno vredi nešto više od upola nego što traži ovaj lik. Nema veze sa mozgom....

Link to comment
Share on other sites

On 26.5.2020. at 19:27, gvlada said:

Ако није греда? Шта значи то?

Да ми није потребно сигурно не бих питао на форуму. Хех...

Nabavio kontakt.

Mislim da nije prikladno da ga ovde javno objavljujem. Nema potrebe da ga reklamiram niti ja njega nešto preporučujem. Samo jedan primer da je čovek vrlo vrlo poslovan, doneo robu za kilo ipo keki bez kapare, samo na reč.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...