Jump to content


Kakav oglas!?


Infidel

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 17.11.2021. at 19:25, Popara said:

Pa koji je smisao ovoga ???

Da nekog izfoliram ?

Knjige se kupuju da ih ljudi čitaju.

 

On 16.11.2021. at 21:12, B.R. said:

Добро за оне што гурају дифузоре :D

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Spachek said:

Najbolje da mu se pljasne 800e a on da ti da sliku gramofona za te pare, sacuvaj boze kakvih prsotina ima

Продавца не знам али има још један који исто качи слике комплетних грамофона а продаје само вртешку, мислим да се зове Неша/Вибер или тако некако.

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, giZ_Mo said:

Znam prodavca vrlo dobro. Posten i dobar. Gramofon je stigao iz Japana sa ruckom. Rucka je prodata. Gramofon je u odlicnom stanju.

Link to comment
Share on other sites

Gramofonska rućica smi 3009 

(Korišćeno)
 Prati
 
 Podeli
 
 
...
Gramofonska rućica smi 3009

Cena: 350,00 €

Treba ti dodatni keš ?opt-logo
Viđeno: 5 puta
 
Aleksandar Stojanovic offline
Član od 30.06.2020.
Pančevo
u besprekornom stanju
 
Pogresno napisana marka rucice,nije napisan tacno koji model,nema slike...nije bitno,vazno da se nesto kupi.
Link to comment
Share on other sites

14 sati ranije, Susurin said:

Znam prodavca vrlo dobro. Posten i dobar. Gramofon je stigao iz Japana sa ruckom. Rucka je prodata. Gramofon je u odlicnom stanju.

Ja takođe poznajem čoveka i potvrđujem gore napisano. Pošten čovek audiofil, kolekcionar i uređaja i nosača zvuka, vrlo često ima na prodaju retke uređaje sa japanskog tržišta, takođe i ploče i CDove. 

Poznavalac uređaja i muzike, posebno Jazz-a, zna o svemu tome mnogo više nego ovi što ga prozivaju...:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Niti znam prodavca niti sam komentarisao da li je poznavalac, ljubitelj...sta god
Mislim da je cena prenaduvana za bazu jer se ocigledno samo to prodaje za 800 i kusur evra

Poredjenja radi, JL T77 se prodaje za oko 430€, istina treba dodati postarinu

https://meshok.net/item/251219724_%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B3%D1%80%D1%8B%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C_%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BB%D0%B0_Victor_JL_T77_%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB_%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%80

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 sati ranije, Spachek said:

Niti znam prodavca niti sam komentarisao da li je poznavalac, ljubitelj...sta god
Mislim da je cena prenaduvana za bazu jer se ocigledno samo to prodaje za 800 i kusur evra

Poredjenja radi, JL T77 se prodaje za oko 430€, istina treba dodati postarinu

https://meshok.net/item/251219724_%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B3%D1%80%D1%8B%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C_%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BB%D0%B0_Victor_JL_T77_%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB_%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%80

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 

Rec je o dva potpuno razlicita pogona i dva razlicita gramofona. Taj sto prodaje rus je direct drive, a ovaj koji prodaje nas covek je belt drive, samo spolja su slicni/isti. I cena im je naravno razlicita u korist modela JL T55.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...