Jump to content


Kakav oglas!?


Infidel

Recommended Posts

Ma sada si me naterao da pregledam slike po našim tabloidima i tako saznao gomilu špekulativnih tračeva i gluposti iz tabloidne štampe, između ostalog i da je Ana varala Momčila sa nekim pevačem koji je progovorio... Ode 30 minuta života u nepovrat...

EDIT: Ali da, izgleda da mi treba dioptrija, mada pre defragmentacija memorije...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
1 sat ranije, srdjan_cvetkovic said:

Da li su ga preterali ili ne koga boli uvo, bolje kupi neki kršten DAC za te pare što si planirao da slupaš na fićka.😆

Није поента у цени него навлачење купаца од самог почетка. Први број је коштао 199 а други 599 и сви остали по 999 динара. Људи су помислили да ће то бити десетак бројева и ту се завршава прича, ал' не лези враже наставља се. Иначе огласи су пуни првих десетак бројева јер је народ ваљда схватио о чему се ради. И дођеш ми :cheers

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Telefon je naveden u jednom od ostalih nekoliko oglasa, pa sam hteo da znam gde je čovek video oglas, jer ne bih znao da li me zove neko ko je video oglas na KP, gde je 220€ ili je jednostavno video broj telefona na drugom oglasu ovde na forumu i odlučio da pozove. Ako mislite da su ljudi pošteni i uvek kažu istinu, a ne slažu, ja takvo iskustvo nemam, pa rekoh da unapred predupredim problem.

Ali suština je u tome da ti Peđa, iz nekog, meni nepoznatog razloga, imaš potrebu da maliciozno komentarišeš ono što pišem na forumu. A čak sam ti jednom izašao u susret kada si tražio nešto da kupiš od mene što ti je bilo potrebno i to ti poklonio, jer mi je bilo bezveze da ti to naplatim.

Link to comment
Share on other sites

Једноставно ми се не свиђају твоји ставови и фрустрираност.
Када желиш некоме да помогнеш о томе му јавно не пребацујеш, једноставно није хришћански - можда је то манир са запада које толико цениш?

пошаљи ми на ПП број рачуна и износ колико да ти уплатим за те пинове, па да завршимо са тим. 
хвала

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...