Jump to content


Kakav oglas!?


Infidel

Recommended Posts

26 minuta ranije, anubisgrau said:

Amber se negde obrukao? Sigurno Fikus nije uplatio reklamu forumašu da ga nahvali kao što to rade neki... Škrtac poljski a mogao je to da reši i žestinom, deja vu.

Ja lepo napisah da je u pitanju prvi primerak bez čipa, nisam napisao ni da je u pitanju Amber, ni ne sećam se koji je model bio u pitanju, bilo je to poodavno ti tada nisi ni imao pojima da to postoji.

Bio je kod mene dve tri nedelje na slušanju dobijen od zvaničnog uvoznika uključujući i pripadajući lap top, to je radilo blago rečeno katastrofalno, jedan od najgorih izvora zvuka ikad, koje sam imao prilike da čujem. Da li je u pitanju sam uređaj ili loše podešavanje, ne znam tako da po tom pitanju izražavam blagu rezervu.

S druge strane, zahvaljujući Zokiju FTA imao sam prilike kod sebe čujem AMBER 3 to je neka druga priča.

Jedan savet, mali zlobni čoveče, prestani da insinuiraš i da drugima impliciraš ono što sam radiš, a to je da primnjš naknadue da bi reklamirao nekog ili nešto, izmišljaš, neke famozne klanove, i hajpuješ sopstveni uređaj pre prodaje.

Ja se time ne bavim, ne mešetarim, ne živim od HI FI ja, ja sam u ovom sportu iz ljubavi, ne iz interesa, pišem ono što čujem i prema sopstvenom ukusu i kriterijumima. Tako da ovo gore kvotovano o meni ne govori ništa a o tebi mnogo, mada ništa novo, to se sve zna od ranije.

Zato nemoj posle da, kada te budu banovali zbog vređanja, tebe i tvoje jurišnike(da citiram tvoju terminologiju) da plačeš na dve stranice foruma i da manifestuješ "Kalimero sindrom"

Link to comment
Share on other sites

28 minuta ranije, SUROKVL said:

Pojasni malo, u konkretnom slučaju, ko je pljuvao po konkurenciji i ko je kakav čovek

Nadovezao sam se na anubisov post o poljskom škrtcu.

Siguran sam da se ti nisi prepoznao, a nema potrebe ni da braniš drugara, nije bilo na njegovu adresu….iskreno, nije.

edit: Da budem decidan, nisam konkretno mislio na @Sonichammer, već na to da kad se opljune po konkurenciji to samo govori kakva je to osoba i ništa više. Nadam se da je sad jasno.

Link to comment
Share on other sites

Nesto ne razumem cemu drvlje i kamenje na "oglasivaca" u ovom slucaju Anubisa. Oglas je copy/paste-ovan sa KP gde koliko kapiram ima zilijon likova koji nude kojekakve gluposti u zamenu pa stoga ona fora sa vikendicom (vrlo sam saglasan sa istom), a uzimajuci u obzir jebenu situaciju u kojoj zivimo sa ovim virusom ne vidim nista lose ni u recenici vezanoj za vakcinu. Ko hoce da vidi stvari lose i zlo, tako ih i vidi, a ko hoce da pristupi normalno tako i procita pomenuti oglas.

Just my two cents...

PS I nisam zametio da je "reklamirao" pomenuti uredjaja odavno, osim u Lampi temi kada se prica potezala o Lampiju kao takvom dakle nije bilo nikakvo hajpovanje.

PPS I koliko primetih isti oglas na ovom forumu je "drugaciji" od onog za masovno pucanstvo (osim vakcine)

I da se vrlo razumemo - nisam clan nicijeg "klana" ovde, osim klana peraca Zenevskih tramvaja!!!

Link to comment
Share on other sites

 

36 minuta ranije, R_R said:

Nadovezao sam se na anubisov post o poljskom škrtcu.

Siguran sam da se ti nisi prepoznao, a nema potrebe ni da braniš drugara, nije bilo na njegovu adresu….iskreno, nije.

edit: Da budem decidan, nisam konkretno mislio na @Sonichammer, već na to da kad se opljune po konkurenciji to samo govori kakva je to osoba i ništa više. Nadam se da je sad jasno.

Sada je malo jasnije, nisam se prepoznao, niti sam to od tebe ni očekivao, znamo se, još uvek te smatram za prijateljsku ekipu iako se ne slažemo uvek u mišljenju, a to je i normalno.

Ne branim nikakvog drugara ni sada ni bilo kada, pišem isključivo u svoje ime, imam dosta drugara ovde, kada bi to radio gde bi mi bio kraj

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, anubisgrau said:

"ne sećam se modela ne znam šta sam slušai dao mi radiša ali znam da je radio kao kanta"

:ph34r:

 

kredibilno pisanje nema šta

Spineru, napisao sam da se ne sećam imena modela, nisam ga upamtio, nije bio vredan toga, napisao sam da je prvi komad koji je uvežen, bez čipa, ako ti je toliko bitno istražuj koji je model, pametnom i dobronamerno dovoljno...

Link to comment
Share on other sites

17 minuta ranije, golum said:

PS I nisam zametio da je "reklamirao" pomenuti uredjaja odavno, osim u Lampi temi kada se prica potezala o Lampiju kao takvom dakle nije bilo nikakvo hajpovanje.

 

šta imam da reklamiram proizvod tj brend o kome postoji unisono mišljenje na planeti kod korisnika - ne u plaćenim recenzijama u britanskim i drugim novinama - oko toga da je u komparativnim okvirima daleko ispred bilo čega sa čime se može uporediti a o tome može i dobar deo ovog foruma koji je u međuvremenu prodao svoje jednako skupe gromopucatelne "audiofilske" DAC-ove. ako je neko ovde reklamirao lampizator onda su to ljudi koji su ga uzeli poslednji meseci, ja ovo slušam od 2017-8, više se ne sećam tačno - moj i neskorov su bili prvi lampiji koji su ušli u srbiju.

nego ljudi iz klana tako piju viski zajedno i onda dođu ovde i prepričavaju šta se tračarilo a niđe veze. 

mislite da bi moderacija foruma reagovala kada bi stisnuo report na to što piše da dobijam pare da reklamiram nekoga? evo ljuba danas aktivan, pitajte ga.

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam, nemali broj Lampija je ušao u Srbiju i ubeđen sam da niko ne razmišlja da ga zameni za neki drugi. Eventualno upgrade na noviji ili verziju iz više klase, ali ono što mi je par kolega reklo u vezi Lampizator DAC-ova je da, koji god da je u pitanju, “najjeftiniji” Amber ili najskuplji Pacific, svima je zvučni “potpis” jedinstven.

Bio sam na korak da i ja kupim Amber 3, ali kao što rekoh, uleteo Devialet i odoše pare u drugom smeru. Ali ko zna, možda nekom prilikom i upadne neki Lampizator.

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, anubisgrau said:

 

 

nego ljudi iz klana tako piju viski zajedno i lupetaju gluposti i onda dođu ovde i prepričavaju šta se tračarilo a niđe veze.

 

Dok vi iz klana radite to što radite mi ostali slušamo i pišemo šta smo čuli

 

IMG_20190609_200727_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, R_R said:

Koliko znam, nemali broj Lampija je ušao u Srbiju i ubeđen sam da niko ne razmišlja da ga zameni za neki drugi. Eventualno upgrade na noviji ili verziju iz više klase, ali ono što mi je par kolega reklo u vezi Lampizator DAC-ova je da, koji god da je u pitanju, “najjeftiniji” Amber ili najskuplji Pacific, svima je zvučni “potpis” jedinstven.

Bio sam na korak da i ja kupim Amber 3, ali kao što rekoh, uleteo Devialet i odoše pare u drugom smeru. Ali ko zna, možda nekom prilikom i upadne neki Lampizator.

To je istina  i super je što je reputacija zaslužena kroz pozitivno korisničko iskustvo i realne, nefrizirane i nenameštene slušne testove. O Lampizatoru se ne piše u mejnstrim audio medijima ali zato u specijalizovanim i daleko stručnijim ne postoji ništa manje od briljantne recenzije. O korisnicima da ne govorim, potražite šta je pisao Super Fi ovde, a i ekspedicija koja je išla na hodočašće u Sabatku.

Da ne bude da bildujem prodaju svog Ambera 2, prodat je i to za veće pare od tražene cifre koja je ionako bila niža, za domaće tržište. Izvinjavam se antivakserima ako sam ih povredio (i ponovo ću uvek kad mogu) kao i vlasnicima nekretnina u Srbiji ali sam naknadno shvatio da me ne zanima život u blizini otvorenih kanalizacija i trovača životinja, što je sastavni deo ovdašnje civilizacije. Strani keš je keva.

Link to comment
Share on other sites

O kakav danak neiskustvu.

PFM je mama.

Pre par nedelja sam slušao nepostojeći DAC kod nepostojećeg Anubisa, pišnuo sam firnajZ na zvuk celog sistema, koji je po meni u ligi šampiona less ordinary discipline.

Čovek koji ima samo mejnstrim vodoktlić u kući.

Hajfaj mu je sa druge strane omaž 40-godišnjem mukotrpnom, predanom i beskompromisnom pristupu sa neverovatnim ljudskim i ambijentalnim integritetom.

Možete ga voleti ili mrzeti tejkit or livit.

Ljubi vas vaš satrap anubijanijovski.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...