Jump to content


Kakav oglas!?


Infidel

Recommended Posts

Nisam rekao da je veći expert od Ace, čovek prodaje to što je oglasio. Zvučnici su kod njega u stanu, to možete lako proveriti. 

Što se tiče ribona, iskreno ne znam koga je od vas nagazio I ko ima loše iskustvo ali sa moje strane ja imam više nego pozitivno mišljenje o čoveku. 

Glupo je da uopšte komentarišemo o čoveku koji nije na forumu niti ga poznajete. 

Ako je neko imao loše iskustvo sa njim, šteta... Šta da kažem drugo. 

Link to comment
Share on other sites

Pošto dotični nije tema, samo ukratko:

Mnogi su imali negativno iskustvo, da ne širim temu, ne znam kakvo je tvoje pozitivno iskustvo, da li si poslovao ili samo razgovarao, pa je on bio ljubazan po sistemu " dok te mamim, šećerom te 'ranim ". Ne kažem da  su svi imali negativno iskustvo, ali daleko da je u pitanju usamljen slučaj.

Na osnovu čega tvrdiš da ne poznajem čoveka i da nije na forumu, kada ni jedno ni drugo nije tačno?

Jeste na forumu, znam ga odlično iz vremena kada sam i ja imao pozitivno mišljenje o njemu. Recimo da smo se tada družili, dok nisam provalio o kakvom se liku radi.Pisalo se ovde dosta puta o njemu, recimo, da je uhvaćen na jednom ranijem HI FILES show u krađi diskova sa štanda i da mu je od strane Ljube bio više godina zabranjen pristup na sajam. O ostalom neću da pišem nema ni vremena ni prostora a i zahtevalo bi tematsko veče....

I kada si već pomenuo reč glupo, glupo je u celoj priči što si ti neobavešten i što pišeš o stvarima koje ne poznaješ dovoljno, ali ja lično to ne pripisujem zloj  nameri nego naivnošću i početničkom entuzijazmu, a takve ovaj najviše voli, pričam iz iskustva

Link to comment
Share on other sites

Vidi, ja sam od njega kupio svoje zvučnike floorstand. I kupio sam centralni zvučnik. 

Iskustvo imam pozitivno, ne mogu da pljujem čoveka kad je sve prošlo sasvim ok. 

Ukoliko je tačno to što si naveo, to njemu samo ide na štetu. 

A možemo ovako u nedogled... Nema poente. Moja saradnja sa njim je sasvim korektna, nisam imao neke nesuglasice niti dileme. Kao što rekoh, ako je tačno to što si rekao, a ja nisam dugo na forumu pa ne znam... Onda njemu na čast. 

Kako god... Ajmo dalje, da ovo zatvorimo ako može, pa da pričamo o drugom stvarima. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
1 sat ranije, loshmy said:

Kupis u Norveskoj i zaradis brzinskih 1000 eur. Cak su i fotografije sa tog sajta

Treba to dovući ovde, izbeći carinu i zaraditi nešto. A ovi su još i razrađeni, znači bolji od novih. Samo treba da sačeka malo dok ne prodaju te na popustu, ne verujem da su u pitanju veće količine.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se.

Kome se ne sviđaju ovdašnje cene uvek može da proba da kupi napolju, pa će da vidi koja sve logistika mora da se potegne, uz solidan rizik i kupovinu mačke u džaku.

Što se tiče dotičnih SF kutija, ne verujem da će potencijalni kupac da se zaleti i kupi te sa oglasa, bez da proveri da li ih ima kod distributera i koja je cena.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...