Jump to content


Kakav oglas!?


Infidel

Recommended Posts

18 sati ranije, zek said:

Pa dobro ... nije 410W snage, nego maksimalne potrošnje....B)

Tako je , ak ćemo za istinu to je dragocjen podatak , možda važniji nego deklarirana snaga za  zvučnike ? ;) . Znači uređaj ima napajanje 410 W i lako 

će "ako treba proizvesti 100 W po kanalu za zvučnike" , malo pojednostavljeno ;) :) . 

Link to comment
Share on other sites

Zna li neko nešto da li su 2 oglasa od istog čoveka na KP za ekstremno retke i skupe Tannoye autentični, tj da li su kutije u Beogradu? Jedno je neka opskurna verzija Canterberryja sa bas refleks portovima (originalna kutija ima BL tunele kao Westminster), drugo je GRF Autograph sa Gold driverima u DIY opciji. 

Svaka čast ako ovo ima ovde.

Link to comment
Share on other sites

41 minuta ranije, anubisgrau said:

Zna li neko nešto da li su 2 oglasa od istog čoveka na KP za ekstremno retke i skupe Tannoye autentični, tj da li su kutije u Beogradu? Jedno je neka opskurna verzija Canterberryja sa bas refleks portovima (originalna kutija ima BL tunele kao Westminster), drugo je GRF Autograph sa Gold driverima u DIY opciji. 

Svaka čast ako ovo ima ovde.

Originalni Canterberry ima slot otvore sa strane kao moj Kensington. Šta su uopšte BL otvori? To sa oglasa mora da je neki DIY. Prodavac je Grada ako se ne varam...Ta verzija Canterberryja se prodaje vec neko vreme...

U zavisnosti od drajvera, to može biti neki SRM 15 u kutiji koja podseća na Canterberry...kao što sam ja prepakovao DMT15mkII u nešto što podseća na Canterberry...

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, zflazar said:

Po rečniku koji  koristi ne deluje da je prodavac Gradimir.

Sve lepo objasnio @SUROKVL Dvojica su Grada. 

Ovaj Grada što prodaje te sa oglasa je mom drugaru nabavio Lockwood monitore 10'' u odličnom stanju za veoma pristojne pare. Znam za te kutije koje liče na Canterberry odavno. Cena je tad (davno, ima nekih 6 meseci ili i više) bila jako paprena :D A ima i neke Super Ardene...mislim da je sve to iz UK dovučeno. 

Link to comment
Share on other sites

12 sati ranije, anubisgrau said:

BL je back loaded, pisao sam o tome kako izgleda originalni canterbery

jel čovek uradio i te pločice pozlaćene?

neskore koja je cena

 

 

Canterbury nije BL, GRF jeste. Canterbury bi trebalo da je bass reflex kutija. Ne znam 100%, samo sam čitao. Ima slotove napred, u ćoškovima. Sorry ako te nisam razumeo...

Pločice nisu nikakav problem kad imaš dobre majstore. Vidi kako sam ja to davnih dana odradio...

Tannoy 1.jpg

Tannoy 2.jpg

Tannoy 3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 4/18/2021 at 10:38 AM, SUROKVL said:

Prodavac tri para Tannoy je Laki GC, znači Grada (ali ne onaj Gitarić na kog se verovatno misli).

Sobzirom kakav je prevarant u pitanju, budite sigurni da on te zvučnike nema, nego je oglasio tuđe, o ostalim mućkama može da se raspravlja 

Kutije se nalaze kod njega u stanu, verovao ili ne. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...