Jump to content


Kakav oglas!?


Infidel

Recommended Posts

22 sati ranije, Spachek said:

Хех... аматер... знам колекционара са преко 5000 дискова... сад слуша само стрим :)

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Chieftec said:

A šta je onda audiofil po definiciji, više ljubitelj muzike ili uređaja. 

Zanimljivo!

Šta zapravo slušaju ljubitelji muzike na živom nastupu?

Da li kvalitetniji uređaji, ljubitelju muzike i onoga što u njoj otkrivaju, bolje približavaju ceo koncept uživanja i slušanja ili ga zapravo od nje udaljavaju.

Smatram da je generalizacija pogrešna. Ne slušaju svi iste elemente muzičkog dela pa je time i ne moguće generalno suditi o pogrešnosti posedovanja kvaltetnih uređaja. Ogradio bih se od onih koji imaju 4 CD-a i tri vinila koje vrte.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

@sondek

Ili te zeza racunanje ili ti trebaju naocare :P 13. J A N U A R + lepo napisano na Benchmark forumu da se i dalje koristi.

https://forum.benchmark.rs/threads/fiio-d03k-d-a-konvreter.479879/

A cak i da jeste 4 dana (kao sto nije) - zasto bi iko pazario polovno i korisceno za istu cifru za koju moze novo "u celofanu"?

Link to comment
Share on other sites

Kreće šoping groznica za 8. mart. Obradujte Vašu nežniju polovinu, zenicu oka svog, majku vaše buduće/sadašnje dece sa originalnim setom ženskog alata sa roza drškama izrađenim od najkvalitetnijeg (****kristaln**) poljskog čelika! :P

https://m.kupujemprodajem.com/alati-i-orudja/rucni-alat-setovi-kompleti/univerzalni-set-zenskih-alata-23-delni-geko-poljska/oglas/110909872#mhs0-1613766876716

 

Link to comment
Share on other sites

On 18.2.2021. at 23:26, Alex74 said:

Posto sam ja dao oglas za ovaj Fiio,cisto informativno da vas pitam da li vi sve sto prodajete prodajete po ceni koju postavite ili je mozda moguca korekcija cene?

Kod mene je moguca korekcija cene ali se niko nije javio da to i pita.

Fiio koristim par dana i ok je,kupljen kada je kupljen i to se vidi iz prilozenog racuna a ono sto se ne vidi je da je on prikljucen na tv toga dana kada sam ga i oglasio na Benchu i ne skida mi se tv sa zida da bih okacio originalnu sliku.

Fiio radi ali posto imam zvucnike za surround sistem narucio sam 5.1 risiver tako da mi je fiio visak i to je jedini razlog prodaje.

Nije nikakva prevara u pitanju niti sam nesto krio zato sam i okacio sliku racuna.

Znaci cena ce naravno ici dole.

Ne mora da znači da sam u pravu. Kada nešto prodajem , od mojih viškova, gledam da dam nižu cenu. Ruku na srce isto tako gledam da prodam nekom kolegi sa foruma a ne preprodavcu. 

Još jednom hvala Čika Milanu što me je sačekao za pare i dao nižu cenu.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...