Jump to content


Kakav oglas!?


Infidel

Recommended Posts

Šta je netačno, pa kod nas je uvek kontrola uvoza bila loša ili nikakva. Puštaju GMO na mala vrata, korona je malo dete za to.

Postoji studija iz 2012. godine o uticaju GMO kukuruza na ishranu pacova i utvrđeno je da u prvoj novoj generaciji dolazi do promene na unutrašnjim organima, u sledećoj generaciji dolazi do povećanog procenta jedinki obolelih od kancera, a u trećoj dolazi do tolike bespolodnosti da nijedna vrsta u prirodi što se tiče razmnožavanja ne može da se obnovi na nivou proste reprodukcije. To bi se dogodilo i sa ljudima“

https://www.energetskiportal.rs/gmo-hrana-u-srbiji-borba-sa-vetrenjacama/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ne znam da li si ti uopste pismen covece...aj procitaj moj post i vidi da sam u njemu napisao da se prodaju monoblokovi od strane drugog prodavca za 700evra.Za te pare,i malo cenkanja nisu losi.

Ceo taj komplet moze da se nadje za 2000eura,pa da se onda ide u cenkanje naravno.

Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2020 at 8:54 PM, Pandaros said:

Kako je moguće da zvučnici koji su koštali 500 evra kao novi koštaju kao polovni ovoliko?
 

KSN.jpg

E za ove kutije sam se nedeljama natezao sa vlasnikom. On je jedini koji mi se javio na oglas da kupujem KSN. Stoga mogao je da traži za njih koliko hoće. Nisam pristao da dam toliko pa sam odustao od kupovine.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, sondek said:

Ne znam da li si ti uopste pismen covece...aj procitaj moj post i vidi da sam u njemu napisao da se prodaju monoblokovi od strane drugog prodavca za 700evra.Za te pare,i malo cenkanja nisu losi.

Ceo taj komplet moze da se nadje za 2000eura,pa da se onda ide u cenkanje naravno.

Ajd prvo udahni, izdahni, izbroj otkucaje srca, puls pa onda idemo ponovo.

Tema je "Kakav oglas" .

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, savudin said:

E za ove kutije sam se nedeljama natezao sa vlasnikom. On je jedini koji mi se javio na oglas da kupujem KSN. Stoga mogao je da traži za njih koliko hoće. Nisam pristao da dam toliko pa sam odustao od kupovine.

Par takvih ribona sa direktno od Ace kupio vrlo,vrlo povoljno.Tako da razmisli i o DIY projektu.Treba da koristimo dostupnost nasih proizvodjaca.O Aci zaista sve najlepse,ne samo zbog cene bec sto me je nesebicno posavetovao gde sta kako,i cak mi predlozio jeftiniji svoj proizvod kao bolji izbor za ono sto mi je trebalo...u jednoj reci Lafčina,bez grama sujete u komunikaciji.

Link to comment
Share on other sites

Ima toga koliko ti duša ište na tom kupinjaku.

Npr. vinil koji mi je danas stigao:

https://www.juno.co.uk/products/dire-straits-brothers-in-arms/533701-01/

Da se naruči solo vinil, sveukupno sa slanjem izađe 2770,00 RSD

https://www.kupindo.com/Ploce/62147701_Dire-Straits-‎–-Brothers-In-Arms

Skuplje, nije mnogo, ali je oglašeno sa popustom, pa je opet skuplje. Pre popusta je bilo solidno više.

Eto, nisam mnogo ni morao da tražim, a izabrao sam vinil koji sam kupio na Juno bez da mi je palo na pamet da gledam na ovom kupinjaku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...