Jump to content


Kakav oglas!?


Infidel

Recommended Posts

Imam dva komaTa, treci ce uskoro da nadje put do mene, ali ne od ovog gospodina. :heat

Kazem ženi... da sacekamo jos koju godinu, pa da prodamo sva tri i kupimo si novu Mercedes ''S'' klasu, cene audio komponenti su pocele da rastu sumanutom brzinom... 

https://www.kupujemprodajem.com/audio/cd-plejeri/sony-cdp-710-vintage-legenda-ultra-redak-cd/oglas/96908260?filter_id=741655316

Screen Shot 2020-06-20 at 8.00.28 PM.png

Link to comment
Share on other sites

Brutalno zvuce i JBL L82 Classic � The little sister of the JBL L100 Classic . Sa cenom /halo Bing cena je prava sitnica/ samo $2,500/pair .
Dok za stariji ,jaci model samo £ 3,995.00 ,he,he znaci nema ni kod Sir Olivera jeftinije.
Inace na ovim kutijama nema ni jedan drajver da je iz te serije ,to jest navedenog modela , JBL decade L26 .
Posedavao sam par vintage modela JBL i svi su bez preterivanja bili vise nego dobri.
Po godinama i iskustvu sa raznim hi-fi uredjajima mislim za relativnog  korisnika u smislu platezne moci da ove dve kutije maltene idu u sam vrh cene i kvaliteta.Znaci nemoj sada neko ima ovo ima oni , hi-end itd.
JBL L82 Classic su me stvarno oborile sa nogu a to mi se nije skoro desilo osim kod jednog coveka iz Rakovice koji je imao Totem kanadske kutije koje su po nekim merilima  male u smislu gabarita a u smislu svega drugog su bile baba roga i sa zvukom mnogo , mnogo vece :)
Znaci zvuk koji se tesko da opisati dok necujes.Sa zvukom su napunile poveliku sobu ,prosto da ne poverujes ,normalno kada sam isao posle u Toronto odmah kod njih i zvuk adjela a cena kao kod djavola.Tu sam slusao vise modela i stvarno covek je u velikom pitanju sta kupiti.Iako koriste drajvere uglavnom iz EU i neko se prevari da je sve to lako napraviti kao i ja :/ ali su im skretnice  hi-end i vrlo ,vrlo  ih je tesko  napraviti .
Ja kao sa nekim poznavaocima problematike pokusao da ih napravim ali blago receno zvucale su kao malo bolje kante i to sa dinaydio drajverima .
Veliki pozdrav hi-fi ljubiteljima.
https://www.todds.com.au/products/jbl-l100-classic-loudspeakers
https://www.dodaj.rs/image/jbl-classic-l100.LGNlIG
https://www.dodaj.rs/image/867-jbl01.LGN71e

Link to comment
Share on other sites

Ima i oglasa i do 3 godine.

Naravno da se obnavljaju, dok neko nesto ne kupi. Ja npr. nikada nisam zurio sa prodajom, i nikada nisam spustao cene.

Zato sto sam svemu bio 1. vlasnik, i sve sam prodao po ceni koju sam zacrtao sam sebi. 

Preprodavce, ovde ne spominjem.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, sondek said:

Nisi prodao zato sto si zacrtao,ili sto si 1.vlasnik vec zato sto je cena bila realna.

Druze, cene  jesu su bile realne. Ali ipak malo vece od preprodavaca. Zato sto znam sta prodajem, i garantujem za ispravnost. I sve sam prodao. Jesam na neke uredjaje cekao malo vise vremena, ali oni su se isto prodali, i kupci su odlicno zadovoljni. 

Doduse , dugo sam razmisljao da prodajem bilo sta. Nije to moj fah. Inace uredjaje  kupujem iskljucivo samo nove. Tako cu i ubuduce raditi.

Link to comment
Share on other sites

Pa i to sto si prvi vlasnik čini cenu vecom, za normalnog kupca.Preprodavac i prvi vlasnik gotovo nikad nisu isto,za mene je bitno da znam od koga kupujem.Zato su recimo forumske kupovine dobra stvar,lako proveris istoriju sprave i vidis koliko je u necijem vlasnistvu,proveris i prodavca.Po meni je jako velika sramota uvaliti nekom nesto preko foruma.Neki forumi poput PFM imaju i sellers feedback,gde se ljudi zahvale na korektnoj trgovini.Ja sam svoj gramofon i dosta drugih sprava kupio od prvog vlasnika i platio "10% vise".Vecinu uredjaja sam kupio bas preko stranih foruma gde postoji visok nivo poverenja i poslovnog morala,ali i nečega sto bih nazvao čuvanjem obraza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...