Jump to content


Kakav oglas!?


Infidel

Recommended Posts

20 hours ago, Sloba said:

Evo jednog primera za mene neviđenog do pre par meseci a sarađivao sam sa ljudima nekoliko zemalja, 3 kontinenta...

Prodajem bookshelf, stoje na stalcima. Zove covek kaze moze li 20e manje da pokrije benzin itd, kazem moze. Dođe, čuje kaže super to je to, ja pakujem zvučnike a on uhvati stalke?! Ja kažem- gospodine oglas je za zvučnike, stalci nisu na prodaju. On kaže, parafraziram- kod nas je običaj da se za cenu dobije sve što je na slici uostalom na šta da stavim zvučnike?

Ja kažem, pa na slici se vidi i TV i ruter...sva sreća pa nisam slikao na haubi. I ode on...

ha ha, pa dobro ste mu odgovorili...... 

Nego, meni ovaj oglas ne ide u glavu, gospodin prodavac  ga drzi ,pa brat bratu jedno 3 god,ako ne i vise....

 

tttttt.JPG

Link to comment
Share on other sites

14 sati ranije, Sloba said:

I dalje mislim da ne može čovek da žicka, lepo sam napisao u naslovu i opisu zvučnici ti i ti na prodaju. 

A da, pre nego što je otišao rekao je "daj bar kablove". Čovek se pravio lud i vaćario je.

Na žalost, svako ima pravo da bude stoka, na tebi je da to ishendluješ kako treba.

Ja npr. kupcima koji su iz BG-a nosim stvari na noge, gde kažu, pošto ne želim da puštam bilo koga u stan. Takođe, prvo idu poruke, ali se obavezno čujem telefonom sa kupcem/prodavcem - probam da procenim da li imam posla sa iole normalnom osobom, pošto za sebe smatram da pripadam toj grupi.

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, RingeRaja said:

Na žalost, svako ima pravo da bude stoka, na tebi je da to ishendluješ kako treba.

Ja npr. kupcima koji su iz BG-a nosim stvari na noge, gde kažu, pošto ne želim da puštam bilo koga u stan. Takođe, prvo idu poruke, ali se obavezno čujem telefonom sa kupcem/prodavcem - probam da procenim da li imam posla sa iole normalnom osobom, pošto za sebe smatram da pripadam toj grupi.

mislis da ima neko ko za sebe misli da nije normalan?

Link to comment
Share on other sites

On 17.11.2019. at 18:52, Sloba said:

Dispute.

Nakon 250 transakcija na ebay i bar još toliko preko drugih sajtova ovo mi se desilo prvi put. To me navodi na zaključak da je izuzetak a ne pravilo. Moje transakcije su deceniju starije od sajta KP i onda on dođe i kaže - druže, vidim da si nov na KP pa da ti objasnim...

A ako govorimo o anglosaksonskom načinu poslovanja - šta je u opisu to je uključeno u transakciju samo koad nas izgleda plastenici, livade i slično ako se nedajbože vide u pozadini. 

Koliko bi onda Safet morao metli da kupi.:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...