Jump to content


Kakav oglas!?


Infidel

Recommended Posts

  • 1 month later...

Dobar dančić i pozdrav svima posle maaaalo duze pauze! :D

Ovaj Dual, iako lep i odlican model, mislim, (ne)vredi 500 evra. Takodje, ako je cena poklopca od 130 evra usla u konacan zbir, to pravi malu vrtoglavicu kod mene. Taj poklopac, cini mi se, imam u podrumu. Prava nocna mora za sredjivanje - ciscenje i poliranje. Mozda sam ga i bacio. Da sam znao, stavio bih ga na oglase za 250 evra, pa ako se neki kolekcionar upeca - upecao se. 

Sa druge strane, interesantno je da ovaj gramofon u mint stanju ima uputstvo, jos neke papire, racun uz zvucnicu, samo jednog vlasnika, .... ALI, meni je cena od 500 evra jako jako visoka.

Elem, mozda sam ja samo siromasan, pa mi je ovo skupo, a zna li neko nekog kolekcionara koji je spreman da plati ove novce za Dual-a? 

Pozdrav! 

https://www.kupujemprodajem.com/Audio/Gramofoni/Dual-701-ch-21-85863027-oglas.htm?filter_id=132 

Screen Shot 2019-11-04 at 04.11.13 по подне.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Može li neko da mi razreši dilemu

Pojavi se ovaj oglas, pošaljem poruku ima li original slika, ne odgovara

Nazovem, čovek se javi, pitam za stanje cd-a, slike, kaže nije sad u mogućnosti da postavi slike, biće za dan dva.

Prodje 15 dana, pošaljem poruku da hoću da kupim cd plejer, hebeš sliku -  ne odgovara uopšte

Ne razumem šta hoće ovim oglasom ? 

https://www.kupujemprodajem.com/Audio/CD-plejeri/Cambridge-Audio-Azur-651C-CD-Player-85383151-oglas.htm?filter_id=515849854

ice_screenshot_20191116-103748.thumb.jpeg.4104f91edfd60f77174b46bfcd1cca4b.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...