Jump to content


Kakav oglas!?


Infidel

Recommended Posts

4 sati ranije, black coffe said:

Nisu to niakve "tufne" nego utezi kojima su "balansirane " stranice  i prednja ploča . Phase plugovi moraju bit jer što će usmjeravati zrak koji izlazi kroz drivere ? :lol::lol::lol:  .

Ma upropasto zvučnike načisto. Sad neće to niko da kupi, stoji oglas od prošle godine na KP.:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 16.5.2019. at 21:44, sondek said:

Ljuba ima dva naloga :D:D:D

Napravio sam drugi nalog da proverim da li stižu poruke nakon registracije novim članovima. Zbog selidbe foruma na novi server. 

 

A za onaj oglas sam dobio 200 evra da ga bampujem. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, giZ_Mo said:

Јел неко од чланова трговао са Мирославом? Утисци?

Kupovao ja 2 il' 3x, bilo ok, neka nemacka izdanja ( stara izdanja, ploce ), cena pristojna stanje odlicno ... ali kaze drugar da je potrebna paznja za neka izdanja... izvini zaboravio sam detalje... pitaj preko telefona detaljno pre kupovine da znas tacno sta uzimas.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, giZ_Mo said:

Јел неко од чланова трговао са Мирославом? Утисци?

https://www.kupujemprodajem.com/Audio-Vinili-CD-i-kasete/Vinili-Strani-originali/Metallica-Master-of-Puppets-nova-81750287-oglas.htm

UntitleMekal.png

Biću direktan....

Ovo 1000% nije nov, nekorišćen original. Jer da jeste, koštao bi malkice više od ovih 20 evra, a Miki nije neko ko je neobavešten. Na neviđeno mogu da se opkladim u 100 marke da je u pitanju pirat. Da li to prodavac zna ili ne, ne mogu da tvrdim, ali može da se proveri na osnovu koda na ploči.

edit:

https://www.discogs.com/Metallica-Master-Of-Puppets/release/5947157

Piše unofficial release...

Link to comment
Share on other sites

Da ne bude sve tako crno, ja sam od Mikija kupio AC/DC - Back in Black, ispostavilo se na kraju da je isto "unofficial release", šta god to značilo, ali vinil uopšte nije loš, zvuk je odličan, nije ćebovan, ali nije ni neki Hi-End. Cena je isto bila 20 evra, mislio sam da je re-release, nisam gledao kod (koji je i tada slikao i sliku okačio), ali sve u svemu nisam prošao baš tako loše. Ostao mi neki gorkast ukus u ustima, ali ko mi je kriv što nisam gledao detaljno.

Link to comment
Share on other sites

Napravio sam drugi nalog da proverim da li stižu poruke nakon registracije novim članovima. Zbog selidbe foruma na novi server. 
 
A za onaj oglas sam dobio 200 evra da ga bampujem. 

Da napravimo svi po dva ili tri naloga, pa jednog dana kada budes prodavao forum mozes da se pohvalis kako imas 50 000 aktivnih clanova, prvi put u istoriji

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem tu ekonomiju. Pre,mislim da ne preterujem,10 godina sam zvao čoveka da kupim pojačalo. Jako mi je daleko njegovo mesto gde živi i nikako mi nije usput. Dakle,mogu da ga kupim jedino na ne viđeno,na poverenje,pa šta dobijem-dobio sam. Pojačalo je bilo 150 a put preko 50 eura.

Tražio sam da mi ga proda za 130 i pošalje poštom. Nije pristao. Hm,ok. Njegova roba-njegova cena.Ima čovek svoju računicu. Fazon je što ima dva indentična pojačala. 

I sad,posle tih 10-ak godina i dalje ima ista ta dva pojačala ali su još skuplja za po 20 eura.

Koja je to logika da držiš zarobljene pare 10 godina ? Ja stvarno ne razumem tu logiku.

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, uzvarb said:

Oduvek me je na KP fascinirao fenomen  kad prodaju (sad vec sigurno i godinama) iste stvari..i onda..kad vidi da se nista ne desava, onda se podigne cena jos gore...

Tako ih i prodaju godinama :D mene uhvate žici ako ne mogu neki svoj višak da prodam za 2-3 dana :) odmah korigujem cenu na dole.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...