Jump to content


Kakav oglas!?


Infidel

Recommended Posts

Evo nesto i sa naseg foruma da zavrsi u ovoj rubrici, oglas za prodaju police koju prodaje izvesni Miljan u prvom postu uredno opisan, u drugom postu(pre brisanja) javi se Ljuba administrator i kaze:cena 100e, treci post opet izvesni Miljan valjda hteo da bump-uje oglas, 4.post ja pitam jel se zna ko prodaje a ko naplacuje?
Minut nakon toga obrisan moj i post administratora???
U cemu je fora?






7c032e09e8ef7ecebc4bbbc7b65d73a8.jpg

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12 sati ranije, Spachek said:

Evo nesto i sa naseg foruma da zavrsi u ovoj rubrici, oglas za prodaju police koju prodaje izvesni Miljan u prvom postu uredno opisan, u drugom postu(pre brisanja) javi se Ljuba administrator i kaze:cena 100e, treci post opet izvesni Miljan valjda hteo da bump-uje oglas, 4.post ja pitam jel se zna ko prodaje a ko naplacuje?
Minut nakon toga obrisan moj i post administratora???
U cemu je fora?






7c032e09e8ef7ecebc4bbbc7b65d73a8.jpg

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 

Da li svuda mora da se traži zavera???

Član je postavio (hteo da postavi) oglas za prodaju police, ali nije napisao cenu, koja je obavezna pravilima za male oglase. Zbog toga oglas nije odmah odobren.
Naknadno je poslao PP Ljubi sa cenom i Ljuba je tu cenu napisao (umesto da edituje poruku, dopisao je još jednu, svoju i odobrio oglas).

Da ne bi oglas unosio zabunu kod Spacheka i sl. editovao sam prvu poruku, tj ubacio cenu, obrisao Ljubin post i naravno nisam odobrio Spachekov post, jer više nema smisla.

Nadam se da je sada jasnije?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
34 minuta ranije, patason said:

tako drajveri bolje "disu".....a isecene konfete polepis na strateski vazna mesta....transfer masa i to.....:ph34r:

Tako je, a to što je membrana olakšana zbog onih rupa, nadoknađeno je drvenom budžom na dust capu.B)

Link to comment
Share on other sites

17 sati ranije, Delija said:

Hajde da su samo crne "tufne" - ali, da li je realno da je lik izbusio membrane driver-a? :rolleyes:

https://www.kupujemprodajem.com/Audio/Zvucnici/Custom-visaton-Atlas-kompakt-mk3-44238594-oglas.htm

44238594_58d2945674d2b2-3954270920170322

Nisu to niakve "tufne" nego utezi kojima su "balansirane " stranice  i prednja ploča . Phase plugovi moraju bit jer što će usmjeravati zrak koji izlazi kroz drivere ? :lol::lol::lol:  .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...