Jump to content


Kakav oglas!?


Infidel

Recommended Posts

Evo price jednog trgovca.
Samo sto kafu ne kuva i decu ne cuva. 
 
 
 
Audio > Kasetni dekovi > ID oglasa: #76671820 (postavljen: danas)

Audio Dek Yamaha Neispravan Jeftino 50 EVRA FIXNO 

(Korišćeno)
 Prati
 
 Podeli
 
 
...
Audio Dek Yamaha Neispravan Jeftino 50 EVRA FIXNO
Cena: 50,00 € - Fiksno
 Beskamatni keš kredit 0-kamate-small.png?
Viđeno: 11 puta
 

REMEK DELO U SVETU HI-FI TEHNIKE! !! 
Na prodaju audio dek koji sam koristio dok nisam kupio drugi dek. 
Vrhunski master, totalno savrsenstvo od deka. 
Model tc_320 - a. 
Ima vu metar, snima savrseno na sva 4 biasa I HI-FI ZVUK MU JE RAVAN DEKU NAKAMICHI DRAGON
DEKOFILI ZNAJU KAKVA JE TO MASINA. 
Puko mu je pogonski kais koji kosta 2 soma dindzi i ruke za majstora soma to je 3 soma dindzi i imate vrhunski master za male pare, sve ostalo je SAVRSENO tonska glava, kapstan, sve remenice, sva elektronika, svi dugmici. 
U njega nikada nije pustena neispravna kaseta u zivotu [izguzvane, prljave, prasnjave i. t. d. ]. 
MAXIMALNO JE CUVAN, MAZEN I PAZEN ! ! ! 
Ovaj dek je mene odusevio svojim tonskim ucinkom, ima tonski ucinak (kad on snimi) na normalu kao drugi dekovi na hromu (CRo2 tip 2), a na hromu ima ucinak kao profi masteri od dekova na metalu (tip 4), isto kao u studiju, ali nije predvidjen za metal bias samo za LH (normal) i CRo2 moze da se slusa metal bias traka ali ne radi u metal bias rezimu nego ce dek da je prepozna kao normalku zato sto kada je on proizveden (1979 godine) nisu postojale metal bias trake, ali to je mikronska razlika osim ako ste bas totalni fanatik za ucinak. 
Mogu da vam pustim neki njegov snimak na drugom deku da cujete njegovu toplinu hi-fi zvuka i da se uverite da je ozbiljan rezac. 
Tonska glava mu je besprekorno cista , kapstan je takodje pedantan, moja cerkica koja ima 12 godina je to sve oprala nekom specijalnom hemijom pre manje od godinu dana sa njenim malim prsticima je dohvatila ceo mehanizam time je htela da me obraduje
Dakle ovo je mnogo jeftina i veoma ozbiljna masina za male pare da mu nije puko kais (gumica) ja ga ne bi prodavao nikad u zivotu zato sto je stvarno vrhunski master hi-fi zvuk mu je pun zivota i topline koju moze da pruzi samo studio ne moze cak ni cd i to sam ga koristio na obicnoj muzickoj liniji a mogu tek da zamislim kako bi zvucao na nekom ozbiljnom pojacalu sa tranzistorima u a klasi. 
Kupio sam drugi dek koji ima direct drive motore (na zupcanike). I to je razlog prodaje to mu je jedini minus sto nema direct drive! !! Sve ostalo je super! 
Ovaj dek je pravi raritet i ima audiofilski retro izgled , vintage, prava poslastica za dekofile oldtajmer i ukras za oci dekofila. 
SAN DEKOFILA! 
NIJE ZA KLINCE I KLINKE! 
PREPRODAVCI STOP! 
Moze zamena za neki tonski ozbiljan phono preamp do 150 evra vrednosti uz moju doplatu po dogovoru. 
Moze i zamena za metal bias trake i CRo2-jke od 90 minuta pa na gore takodje me interesuju i VHS kasete od 240 i 300 minuta menjao bih se u vrednosti mog deka. 
CENA U ZAMENI JE 60 EURA a za kes 50 Evra FIXNO BETON! 
Sliku je moja supruga skinula sa interneta zato sto ja ne umem da rukujem sa novim telefonima koji snimaju i ne znam da prebacim slike sa telefona u kompjuter. 
Dekofili i trakasi navalite dok je na akciji posle cu da podignem cenu zato sto ovaj dek vredi svaki dinar koji trazim za njega hi-fi zvuk mu je bolji nego cd i zato sto ce ovakve retro stvari biti sve skuplje i skuplje! 
Na skali od 1 do 10 hi-fi zvuk 10-ka cista prirodni audiofilski, studijski ma bre vrh cd mu nije ravan , a hi-fi zvuk je najvaznija stavka kod svakog deka a i kod svih ostalih audio/video komponenti za filmazdije i audiofile. 
Ocuvanost 9/10. 
CENA JE VISE NEGO POSTENA! 
CENA JE MNOGO ISPOD REALNE! 
ZA OVAJ NOVAC STVARNO PRUZA I PREVISE. 
NE SALJEM POSTOM! SAMO DOLAZAK KOD MENE NA GAJBU I LICNO PREUZIMANJE! 
Ako mi neko ponudi 40 evra odmah cu da spustim slusalicu i necu vise da se javljam na taj broj u zivotu ZNACI SMARACI I PROVOKATORI S. T. O. P. 
Nema ciganisanja! 
SAMO KAVALJERI. 
CENA JE BETON I MOJA ZADNJA REC! 
Zvati radnim danima od 11 do 12 casova posto sam na poslu, a vikendom od 12 do 18 casova. 
UVEK SAM BOLJI I USLUZNIJI OD DRUGIH. 
MARKONI HI-FI DOLBY FANATIK@

 
Prethodna fotografija Naredna fotografija
Slika 1 - Audio Dek Yamaha Neispravan Jeftino 50 EVRA FIXNOSlika 2 - Audio Dek Yamaha Neispravan Jeftino 50 EVRA FIXNO
 
 
Audio Dek Yamaha Neispravan Jeftino 50 EVRA FIXNO
 

Najnovije ocene za ovog oglašivača

 
16.04.2019
 
 Djordje
Panasonic SVHS XD PRO 240 NOVO!
Plaćanje/zamena po dogovoru: Da
 
Komunikacija protekla dobro: Da
Ispoštovan dogovor: Da
Za Marka sve i samo najbolje! !! 
Extra saradnja, brz i lak dogovor, covek koji hoce da pomogne u svakom trenutku, svaka cast, 10+
13.04.2019
 
 Igor
Popravka video kasete
Opis iz oglasa tačan: Da
 
Komunikacija protekla dobro: Da
 
Ispoštovan dogovor: Da
Super je clan. Sve preporuke
11.04.2019
 
 Feniks
TDKsa90
Plaćanje/zamena po dogovoru: Da
 
Komunikacija protekla dobro: Da
Ispoštovan dogovor: Da
Prvi put saradnja sa Markom

~ Na obostrano zadovoljstvo , kupo-prodaja zavrsena ~

Preporuka : svako ko bude saradjivao sa Markom , bilo da
nesto svoje prodaje ili kupuje od njega bice >>>prezadovoljan <<<
08.04.2019
 
 Matija
Maxell XR-S BLACK 180 S-VHS
Plaćanje/zamena po dogovoru: Da
 
Komunikacija protekla dobro: Da
Ispoštovan dogovor: Da
Brz i lak dogovor. Preporuka za svaki vid saradnje.
05.04.2019
 
 Neša
Sony Ux Ux-s 90 60
Plaćanje/zamena po dogovoru: Da
 
Komunikacija protekla dobro: Da
Ispoštovan dogovor: Da
Kao i uvek do sada besprekorna saradnja sa Markom . 
Sve preporuke od mene !
KupujemProdajem
Link to comment
Share on other sites

A nema ovakvih nidje.Unikat.

Najvise sam od prodavaca volio da cujem dok nije bilo interneta, nego preko onih oglasa, mislim halo oglasi Vecernjih Novosti.Tu je bilo price necuvene.

"Moj rodjak otisao za Kanadu i ostavio mi da prodam, prelep lepsi od novog".

"To je od mog velikog prijatelja koji je lekar, otisao za Kanadu".

Svi su s pocetka 90-tih otisli za Kanadu, sve intelektualci i svi imali nekog da im prodaje uredjaje.

Moj drug se bio specijalizovao za te oglase i zezao se sa ljudima.

gg

Link to comment
Share on other sites

Meni je ostao sličan oglas u glavi kad sam kupovao motor koji sad vozim. Kaže čovek ovako 

"Na prodaju Suzuki GSX1300 R Hayabusa u fabričkom stanju. Vozila baba u nemačkoj "!

Pazi,to je motor koji u zavisnosti od verzije ima oko 200 ks i ide preko 300 km/h.

Ovaj sa kaset-dekom koji snima u master varijanti mu dođe kao neki rođak.Još ako uzmemo u obzir da je deck pokvaren ali ga je ćerkica očistila prstićima,pa to je greota ne kupiti za 50 eura.

Link to comment
Share on other sites

Lik je unikat ! Kako mu se da tolko bedastoča napisati  ? čas mu je ćerca starija čas  klinka  malo žena   mu odrađuje malo kćer  očito pobrkao lončiče . Al drago dijete ko što radi sebi radi ?  , ovaj ima neakvo čudnovato zadovoljstvo  u postavljanju oglasa u hi fi branži . Da sam u  Beogradu , ma i u bližoj okolici otišao  bi na osobno preuzimanje samo da upoznam lika jer je u najmanju ruku egzotičan . Čisto sumljam da  bi se  našli  , iako bi riskirao i tih  50 eura  samo radi "priredbe"  koja bi slijedila . Toliko puta smo ga "opjevali" da bi neko trebao  otiči na slušanac  i  podnijeti izvještaj . Makar mi cijela  priča zvuči ko groteska . ^_^

Link to comment
Share on other sites

18 sati ranije, Delija said:

Za pocetak, "da li" se pise odvojeno

Baš me briga. Bez tako bitnog saznanja sam živeo dosad i ništa mi nije falilo. Ti "u tuđem oko vidiš trn a u svom ne vidiš balvan".

Eto ti jedna lekcija iz srpskog jezika koja je mnogo značajnija od tvog "da_li". Primeni je u životu. Popravićeš ga poprilično.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...