Jump to content


Pojacalo do 200 evra


MasterChief2

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 sati ranije, MasterChief2 said:

E ovo pojacalo mi se svidja, a i uklapa se u budzet. Nadam se da se ove daske mogu skinuti jer su i meni ruzne.. Dakle po vama je najbolji izbor Kenwood? SU-V8 otpada iako je po snazi jaci? 

I imam jos jedno pitanje. Koja je prednost pojacala koja u sebi imaju dva transformatora (valjda se tako zove)?

Nisu brojevi uvek presudni a mislim da će taj Ken da potera Pionirke bez problema. Na kraju,stavi kutije u gepek,upali auto i idi ih prikači na Kenwooda. Ako ti se zvuk svidi,pričaj sa prodavcem o kupoprodaji.

Pojačala sa dva trafoa su dual mono koncepcije. Tako se nekad pravilo,proizvodilo. To mi nostalgični više cenimo. A i valjda lepše svira. B)

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Peter said:

pošalji ih meni. Trebaju mi za nešto i rešio si problem

Viđao sam na KP jednog stolara što pravi stalke za zvučnike od Hrasta. Koliko sam video na slikama dobar rad. Meni je tražio dve hiljade za stranice, a ja da ih izlakiram. Ne mogu više da pronađem taj oglas.

Link to comment
Share on other sites

15 minuta ranije, Miomir said:

https://www.kupujemprodajem.com/Audio/Pojacala/Mission-Cyrus-Two-jedno-od-najboljih-vintage-pojacala-68498901-oglas.htm?filter_id=156283051

Ja sam ga imao krajem osamdesetih.Radi odlicno po meni bolje od svih gore navedenih Japanaca.

Nisam slušao, ali po onome što sam pročitao rekao bih da je dobro. Samo mi se čini da je ova cena malo nerealna, ako si uzme i fizčko stanje.

 

Link to comment
Share on other sites

E, onda sam prilično uveren da je u dobrom stanju. Dok sam imao Audiolab 8000A koji ima i odličnu phono sekciju često sam naletao na opise Sajrusa kao uredjaja sličnog ranga kvaliteta kao Audiolab mada s drugačijom zvučnom farbom. Dakle, očekivao bih od tog mališe da baš dobro svira.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...