Jump to content


EON box -> loš kvalitet zvuka


lalelala

Recommended Posts

Sačuvaj mi daljinski !? Nešto je krenuo ovaj moj da polako zeza, pa planiram da ga otvaram i očistim. Možda ga izlomim :rolleyes: pa je backup uvek dobrodošao. Svakako mogu da tražim od SBB-a drugi, ali moguće da ih nemaju više, ako su ih izbacili iz upotrebe.

Skoro sam dobio novi daljinac za Total TV, na upit preko call centra i poslali mi poštom za džabaka odmah sutra. Carevi su po tom pitanju.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 sati ranije, Nixie said:

Ja imam tri te kartice, i ne želim ništa drugo, nikakve boxove sa napajanjem i daljinskim da mi smetaju okolo.

Ništa ne premotavam, jedva pogledam nešto od sporta i naučne programe. Filmove ne gledam često niti nešto imam vremena, serije nikada nisam ni gledao (osim Sledge Hammer, Monty Pyton i Naderalisti). I onako se sve po sto puta reprizira. Meni televizor više služi kao monitor za PC kad slušam muziku.

 

Nije poenta premotavanja, već gledanja bilo čega, bilo kada u tekućih nedelju dana.
Da ne spominjem premotavanje reklama, ili pauziranje da se ode po pivo, baš onda kada meni odgovara.

Od dobijanja EON-a, ni žena, ni ja, gotovo ništa nismo pogledali u realnom vremenu. Deci puštamo ono što smatramo da je prigodno, onda kada to nama odgovara.

Sada ne mogu da zamislim drugačije gledanje TV-a. Navukle nas barabe iz SBB-a. :P

Na istom TV-u gde je EON, ima i CAM kartica. Ne koristi se uopšte.
Sledeći TV će morati nativno da podržava EON.

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, Father said:

Upravo mi klinac javlja da se pojavio posle updatea neki novi "AS DLNA " i da mu je na T10 prosvirao i DSD folder sa mreže. Kaže čita mu i dsf ekstenziju i pušta muziku... Evo ga bombarduje me porukama!!!! :)

Koji novi AS DLNA? D3 je na mrezi?

7 sati ranije, Father said:

Imam ovaj uređaj.

SBB-D3-CISCO-4682-DVB-C-KABLOVSKI-RESIVE

I ja imam taj ali nemam digitalni zvuk.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, RingeRaja said:

Gledam N1/Nova S u realnom vremenu i ono što skinem sa torenata.

To je početak i kraj, ne verujem da će se menjati, s obzirom na količinu đubreta koja se pušta na ostatku onoga što se zovu mediji.

Sta fali BBC Earth, Nat Geo Wild, Animal Planet, Discovery?

Ne vrte se samo Pink-ovi, majku mu...

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, siroma said:

Koji novi AS DLNA? D3 je na mrezi?

I ja imam taj ali nemam digitalni zvuk.

Izvini nisam bio jasan. Na TV boxu T10 nakon upgrade-a dobio je novu dlna aplikaciju koja mu je dozvolila da strimuje sa mreže dsf failove.

Na tom T10 ima instaliranu EON aplikaciju pa sam na to mislio.

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, giZ_Mo said:

Чим сам видео слику подсетих се да имам такав исти у штеку. Укључио сам све што је било потребно али ништа на екрану нема.    :plakanje

IMG_8541.JPG

Мора га СББ ауторизовати да ради на мрежи.

За диг оут изабрати у подешавањима пцм а не едид, за стерео дакове.

СК 4К само преко еон бокса, понекад има и Еуро Спорт 4К, када сами пусте сигнал. Еон апп нема 4К канале.

Link to comment
Share on other sites

Еон апп је саставни део некадашњих јачих дуо и трио пакета, који више нису у понуди. Не би требало да раде сви канали на еон апп ако користиш интернет другог провајдера.

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, bratsaja said:

I ne rade,gadni Telekom sa svojim satrapima internet provajderima ne dozvoljava gledanje slobodnih televizija N1 i Nova S da slucajno neko ne bi poceo da veruje svojim ocima.

Ne bi me začudilo da SBB-u napakuju neku aferu i da ih se reše preko noći, samo da završe sa prekopavanjem celog Beograda i otimačinom korisnika kablovske televizije.

Kakav će audifUlski mrak tada da nastane ima da se čudimo.

Link to comment
Share on other sites

43 minuta ranije, RingeRaja said:

Sad će da krenu sa onim standardnim.....bez politike, ovo je Hi-Fi forum, bla bla bla bla truć.....

Neće. Izdominirali su i može im se. Realnost više nije politika. Politika je borba, a kad nema borbe nema više ni politike.

Imperija je uzvratila udarac. Pobunjenici zgaženi.

Link to comment
Share on other sites

On 30.12.2019. at 11:53, nesone said:

Video sam ja to jos kada su se reklamirali.

Ovde u MTS imam internet 50/5.

Nikada do sada nisam imao problema u radu interneta.

A cena im je slicna.

Videcu jos, sta i kako.

Jedino Delija posto ima 4K TV, da vidi SK4K, pa da javi. Da li je to pravi 4K.

 

Ja redovno gledam formulu 1 na SK 4k ( imam Sony 9005 55" ) . TV mi je na nekih 2 metra udaljen i ne znam da li je to pravi 4k ili nije, ali slika je vidljivo bolja nego na SK HD .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...