Jump to content


luxman 5C50 i 5M21


Oknarb

Recommended Posts

kol'ko franco BG? Ako je neko šišanje, ima na ebay-u https://m.ebay.com/itm/LUXMAN-CL-38u-Tube-Preamplifier-used-2011-JAPAN-audio-music-wood-graining/332993818101?epid=2282421545&_mwBanner=1&_rdt=1

sa gratis shippingom.

CL-38 cevni preamp sa integrisanim SUT-ma što dođe povoljnije od belosvetskih cena za 5C50 a bez 8030-a

Link to comment
Share on other sites

26 minuta ranije, Spachek said:

Ja da mogu, ne bih trazio nista.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 

 

15 minuta ranije, darT_Vader said:

И Ја.

 

2 sati ranije, darT_Vader said:

Могу, 10% је мало. 

ne razumem. Molim te konkretnije reci o čemu je reč. Čoveku fali 8030, ti našao jeftinije u Japanu za 22.000 RSD, zatim si sve to uvio u dosta maglovitu priču da ti je 10% provizije malo a posle tvrdiš da ne bi tražio ništa...

...nemoj pogrešno da me shvatiš, imam lifetime stock SUT-a, Luxman mi je prošao kroz kuću, kao i još par finih stvarčica na tu temu tako da nisam ni na koji način iz ličnosopstveničkih pobuda zainteresovan za dotični.

Ako može konkretna informacija da li se članu foruma sa beztrafoičnim Luxmanom može obezbediti 8030 i po kojoj ceni bilo bi zbilja sjajno! :)

Link to comment
Share on other sites

  Ne morate da tražite dotični trafo. Luxmana sam uzeo da ga čujem sa mojim sistemom.

Vratiću ga za par dana, i vraćam staru postavu na svoje mesto.

  Ovaj Luxman bi došao skupo kad bi još kupio fono sekciju. Pored toga morao bi da nabavim i DAC kojeg sad imam sa Naimom.  

 Povod ovog pisanja je bio za pomoć kod priključivanja sa ostatkom uređaja.

 Želim vam srećnu i berićetnu Novu godinu sa puno  :listen

 Branko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...