Jump to content


Potreban DAC na probu, do 1000 evra polovan


Bujodrag

Recommended Posts

2 sati ranije, darT_Vader said:

Бејаше то баш леп период, ту је Пера закув'о од почетка.

A koliko smo Lampucera kupili?

U prvoj turi ih je bilo pedesetak a trafoe smo kupovali ovde kod nas pa je posle svako skutijavao kako zna. Moja je svoj život provela na dasci, nikad se nije skućila, sirotica.

Al', zar nije bila i druga tura kupovine?

4 sati ranije, sondek said:

Koliko znam u Bgd je par komada Acoustic Invader dac-ova,neki su i kod forumasa.To bi bilo dobro da poslusas,maltene je nov u tom iznosu,ne znam da li je i dalje  1200e.Izvanredan je to dac.

Ja bih ti predlozio da cujes i Linn majik ds,vrlo zabavna naprava gde ti je i Tidal i internet radio i HD kolekcija na dohvat ruke sa mobilnog ili tableta.

E, ako znaš nekoga da ima to ovde.....javljaj. Naravno, kao što rekoh već, bez žurbe.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa, ako je lepo i praktično upakovana, minimum 150 evra. Nas je bez trafoa koštala nešto više od šezdeset evra, je l' tako beše? Plus trafo i ostale efemerije, plus kutija i rad...... 

 

Jbt, daj je donesi kod mene, da šljokamo pivo i prisećamo se dooobrih staaarih dana kako i doliči dokonim audiofilima.  ;) 

Link to comment
Share on other sites

A čekaj, zar nismo kasnije otkrili da ima da se kupi i neki modul, džidž ili kako se već zove koji omugućava i USB konekciju.

I to više njih, maglovito se prisećam rasprava da li treba kupiti asinhroni ili neki drugi. Mene to nije mnogo interesovalo jer sam već tada bio striktno opredeljen za SPDIf.

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, perodeformero said:

Bez 300 ne razgovaram!:lol: (....)

Tako i treba.

Neko je ovde sad skoro rekao da su gramofoni skuplji od petsto a jeftiniji od dve hiljade evra neozbiljni pa sam ja odmah digao cenu mog gramofona na dve i po hiljade......

Jabuka....

Zlatnika....

Bureka....

Seksualnih odnosa....

Evra.....

Krompira, al' dobrih.....

 

A može i renta svakodnevne masaže, završnica po izboru...^_^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 2.1.2019. at 22:39, JTGTS said:

Ja mogu da donesem m2 tech young sa njegovim baterijskim napajanjem, danas sam ga pazario i ta stvarcica preko optike stvarno lepo zvuci ali poslusaj i sam pa zakljuci.

E, to bi super bilo. Hvala :) 

Taj DAC je cenjen a mislim i da sam ga davno slušao ako je taj učestvovao u clashu kod @pera451  

Iako se sećam tog topika, nisam više siguran da se sećam sopstvenog učešća :unsure: :o :D 

Dogovorićemo se preko PP

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Meni zaista nije jasno u cemu je problem nekom da donese nekom uredjaj da cuje i provede sat dva uz muziku.Ja sam svoj amp eto bas od 1000e dao kolegi na 10-tak dana ,on je meni dao dac na 10 dana.Prosli mesec mi je drugi kolega doneo linn streamer od 2.5-3000 i jos mi doneo i snagas za jos toliko i ostavio to umesto na 7 dana na skoro tri nedelje.Kolegi laletu su doneseni zvucnici od 6-7000 prosli vikend i to zalepljeni za stalke.Moj dac se solidno prokurvao forumom.Gidjgin dac(inace odlican predlog bujodragu za slusanje) je u vise navrata bio kod mene....sad sam dogovorio da kolega dodje sa gramofonom jer je retko bio u prilici da ga cuje uporedo sa nekoliko puta skupljim.Nosio sam i moj Linn drugaru samo da bi isprobao fono sekciju.Nosili smo u isto vreme drugaru u kamenicu Linn gramofon i Neat zvucnike.Stabi donesen kod mene da ga cujemo uz sondek,pa heybrook da cujemo razlike medju bazama(menjali rucke)...mslm ni ne secam se vise cega sve
Sve pomenuto bez ikakve namere za prodajom bilo cega.
Nit je ovaj forum toliko los niti ljudi na njemu.Nemojte ga podcenjivati.Nazalost,kao i u svemu kod nas najgore isplivava i privlaci paznju... nismo mi ovde gomila asocijalnih idiota niti smo svi mi ovde radi para...
Mož' misliti sto neko nije u nameri da kupi nesto,a hoce da cuje nesto ...pa sta,tim pre razlog vise za opustenije druzenje.

Kolega se sprema
Link to comment
Share on other sites

E, preslušao sam već nekoliko DACova i još više interesantnih priča a popilo se i dosta piva. Trebalo bi još neke sad za vikend pa pišem izveštaj. Još sam daleko od odluke. 

Mada sad još bolje kapiram koliko je sinergija važna pa ako neko ima beržeru do soma evra polovnu....ako bi hteo da mi donese, da probam  :D 

 

Svakako, mnogo hvala svima koji su se odazvali, znači mi to mnogo, i na praktičnoj i na emotivnoj strani ^_^ happy.gif

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bujodrag said:

E, preslušao sam već nekoliko DACova i još više interesantnih priča a popilo se i dosta piva. Trebalo bi još neke sad za vikend pa pišem izveštaj. Još sam daleko od odluke. 

Mada sad još bolje kapiram koliko je sinergija važna pa ako neko ima beržeru do soma evra polovnu....ako bi hteo da mi donese, da probam  :D 

 

Svakako, mnogo hvala svima koji su se odazvali, znači mi to mnogo, i na praktičnoj i na emotivnoj strani ^_^ happy.gif

Kako ti se svideo mladic meni tek sad prosvirao uz novi preamp

Link to comment
Share on other sites

39 minuta ranije, anubisgrau said:

piši o dacovima, beržere su passe

:D 

pa sad, sklon sam da se složim, onako kulturološki ali dupe i ledja mi  se izgleda bune, sram ih bilo. Banovaću ih sa foruma :o 

13 minuta ranije, JTGTS said:

Kako ti se svideo mladic meni tek sad prosvirao uz novi preamp

Odličan. Najbolji do sada. Jedini koji je ne samo odmah zazvučao bolje od Prasounda nego je taj utisak zadržao i u narednih dva tri sata. rado bih ga čuo opet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...