Jump to content


Koji gramofon (polovan) + phono box do oko 500eur


milos

Recommended Posts

Koliko čujem oboje znate tačno o kojem se radi.... "Gramofon je sredjen za Hifi, profesionalno prefarban, izbacen je light i pitch control, u spoljasnjem kucistu je napajanje sa daleko savrsenijim LM317 regulatorom napona. Rucica Technics nova, poklopac nov novcijat" ranije je na njemu bila Micro Seiki ruckica

Link to comment
Share on other sites

Just now, milos said:

Koliko čujem oboje znate tačno o kojem se radi.... "Gramofon je sredjen za Hifi, profesionalno prefarban, izbacen je light i pitch control, u spoljasnjem kucistu je napajanje sa daleko savrsenijim LM317 regulatorom napona. Rucica Technics nova, poklopac nov novcijat" ranije je na njemu bila Micro Seiki ruckica

А тај, знам га ко' злу пару, био је код мене. Добар комад.  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, No1Livz4Ever said:

Bujodraze, pa šta misliš koji je ... emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png. Moj druže, zapela mi guzica za neki Sondek pa me svrbi da Bog sacuva emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

 

Just now, Bujodrag said:

Ja ne znam ništa o tom gramu. Daj link ako je na oglasima.

Jedini koji mi pada na pamet je onaj koji je kod No1Livz4Ever 

Miloše, e to je dobar gram.

Ne znam da li je seksualno testiran ali sam siguran da neće omanuti.

Link to comment
Share on other sites

On 17.12.2018. at 15:41, milos said:

(.....)

SANSUI SR-333 Direct-drive manual sviđa mi se, od poznatog je prodavca ali nema auto return

Ovaj gram je skroz dobar. Kupila ga je baš skoro moja drugarica. I prodavac je Toma  iz Kruševca, svima poznat ovde. Reče da ima više komada.

On 17.12.2018. at 15:41, milos said:

thorens TD 320 MKIII rezervisan i prilično skup, ne ostavlja puno prostora za finansiranje zvučnice i phono box-a

  1.  

To ti je ista šklopocija kao i TD 160 Mk2. Ne valja a i preskupa je. Jbt, traži 400 evra, to je mnogo junetine.  :o

Imao sam ih oba. Junetina je bolja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...