Jump to content


Ayon cd 3s


covek vuk

Recommended Posts

26 minuta ranije, anubisgrau said:

 

ne znam sta je ovo PSE ali generalno 6H30 je bas skupa cev, $50-$250, ovo poslednje za DR varijaciju.

nasvirao joj je BAT vrednost i posle je hype super cevi terao kroz hi end tipa audio research i conrad johnson flagship sprava i sad je tu je gde je.

6z4 je jeftina, $5-10 

Da skupe su veoma...ali sto se greju to nije normalno...bukvalno ne mogu ruku da drzim na resetkama za protok vazduha...

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, covek vuk said:

Evo ovako....slusam ga vec 3 sata i kao analogni preamp. Utisci su fenomenalni. . . . .  Sasvim slucajno je stigao do mene i sasvim namerno ce kod mene i ostati.  . . . 

Nepoporavljiv si def.

No, kako bilo da bilo, cestitam.

Ako kreces opet da ti CD bude prioritet, cimaj . . . . dotrcavam momentalno da prelistamo vinile koji ti ne "igraju" vise.  B)

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, covek vuk said:

Evo ovako....slusam ga vec 3 sata i kao analogni preamp. Utisci su fenomenalni. Tonalni balans je veoma ujednacen i smiren, nista ne iskace. Bas je veoma dubok i mozda za nijansu mekaniji nego sto bi trebalo ali to prija mojim zvucnicima. Visoki i srednji su smireni cak i u pesmama gde znam da su izrazeni i napadni. Dakle jedan miran i pravi lampaski zvuk. Kada sam prebacio na moj Mcintosh preamp stereo slika je postala sira i veca i bas je postao za zrno utegnutiji. Moze se posmatrati i kao stvar ukusa. Ovaj plejer je zaista hi fi cudo. Sasvim slucajno je stigao do mene i sasvim namerno ce kod mene i ostati. Jedino sto me malo brine je sto se dosta greje. Ima 6 otvora za hladjenje i kada stavite ruku na te otvore veoma je vrelo. I zanima me gde bih mogao kupiti ceo set ovih lampi da ih imam u rezervi. A cuo sam da nisu ni malo jeftine. 

@covek vuk , hvala veliko na prenesenim iskustvima !

 

Link to comment
Share on other sites

Ayon je izgleda bas specificno izostavio oznaku DR na kraju, samo 6N30, mislim da one nisu tako skupe a verovatno da su oni predvideli zelju za rezervnim setovima i verovatno je bar informativno najbolje pitati prvo njih pre nego sto se krene u potragu po raznim mestima  ( meni se bar ta varijanta pokazala kao ubedljivo najbolja za izlazne cevi, u mom slucaju ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...