Jump to content


AIKIDO sirotinjski hajend buffer


Nixie

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

47 minuta ranije, Nixie said:

Baš ti fala što te skupe sprave kačiš u ovu sirotinjsku temu. :D

 

 

 ma nisu skupe.....taj preamp je u stvari možda nešto malo skuplji od tvog.....zato sam ga stavio.😎

  U broju 132 je izašla kompletna šema preampa u verziji koja se samo u napajanju razlikuje od originala. Upravo je vlasnik SI audia uradio tekst o zandenu i postavio šemu. SI audio je par godina prodavao kit verziju za nekih 800 evra.

  U stvari radi se o Zandenu 3000, verzija Magico je u stvari verzija iz Costruire ......a ja imam sva tri broja......čak sam i ovde postavljao šemu.....ali svi misle da su pametniji od drugih. Točak je odavno iznmišljen......ako več treba da se radi neki preamp onda to treba da bude TOP a ne neke ko zna kakve verzije.

 MOJ preamp koji ja koristim je ništa manje ni više nego MBL u skraćenoj verziji......mada sam ja osnovu tog preampa postavio u elektroniku za ARTA pre 10 godina. Znači nema laži nema prevare.

  Upravo je SI audio radio testiranje potenciometrara i svega ostalog. Imaju opremu, imaju sprave, imaju tehnički potkovane ljude i to su iskoristili. Od te ideje sam ja počeo da koristim 1R u seriju a svi ostali u paralelu jer je sonično superiornija od svega ostalog.

Link to comment
Share on other sites

Sama šema je vrlo prosta i jednostavna....kada se vide komlikovane stvari to je samo zato da se zavara trag.

  Moj hibridni amp koji je u svoje vreme koštao 8000 evra, ima tako jednostavan cevni ulaz, da kada bi ja postavio ovde šemu, svi bi se pitali, kakvo ***** sam postavio.

 Zanden u originalu ima 5 delova 💪

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, Nixie said:

Samo Zanden kutija sa onih slika košta 10x više od ove moje skromne spravice. 😂

Bez iznutrica i zarade.

 Pa znao sam, a sigurno ti je problem i sito štampa, pa možda i kutija za ambalažu.....mislim, opravdani motivi su uvek dobrodošli i iznad svega opravdani  😂

Link to comment
Share on other sites

Kutija je uvek problem, oduzima najviše vremena. Zato reših da kupujem ove Kineske. Kvalitetene su, debeo lim, samo ispišem oznake laserskim graviranjem ili UV štampom. Odbili su mi UV štampu na niklovanoj prednjoj ploči, pa sam morao ići na skuplje lasersko graviranje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...