Jump to content


600e :)


Vust

Recommended Posts

Pozdrav svima,

Kao sto naslov kaže negde sam u budžetu od 600e (nije to baš striktno i fiksno) i u suštini sam negde već odlučio da zgrabim Jamo C93 (svaki predlog za alternativu je dobrodošao).

Trebao mi neki savet oko risivera. Nisam tu baš siguran šta da uzmem. Treba mi nešto što će se uklopiti u 300e i da izbacuje pristojan i topao zvuk sa širom slikom. Bluetooth je poželjan takodje. Standarno bi u njega išao TV, Playstation, CD plejer o računar recimo

Hvala svima unapred.

Potpuni Noob :) 

Link to comment
Share on other sites

Zavisi najviše od želja,šta ti tačno treba i ukusa,a takođe i od prostorije u kojoj se sluša. Evo,sa moje strane imaš poziv da poslušaš JBL L80T gi,bez ikakvih obaveza. E sad,ako ti treba sistem prvenstveno za muziku,ne bih preporučivao risiver,a ako je za filmove,a muzika sporedna,onda ok. I preporuka,šta god uzimao,prvo poslušaj,jer bitniji je tvoj ukus od raznih tuđih saveta...

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Definitivno stereo. Verovatno ću u budućnosti da dodam jedan sab ali to je to. Ako se u nekih 300injak evra uklapa stereo pojačalo sa mogućnošću striminga bilo bi zgodno. Ili možda da zgrabim neormalno stereo pojačalo i nešto tipa Chromecast audio... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...