Jump to content


Mala pomoc Cyrus.


lobster6117

Recommended Posts

Kako znas da je u boljem stanju? :)

Ne kazem da nije, ali na osnovu cega to procenjujes kad se vlasnik nije udostojio ni da zakaci slike konkretnog uredjaja? Takve prodavce treba ignorisati :rolleyes:

Jedino, nije isto pojacalo u pitanju - na KP je noviji vs2, a ovde u oglasima vs. Mozda ipak vredi "procackati" :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

42 minuta ranije, Delija said:

Kako znas da je u boljem stanju? :)

Ne kazem da nije, ali na osnovu cega to procenjujes kad se vlasnik nije udostojio ni da zakaci slike konkretnog uredjaja? Takve prodavce treba ignorisati :rolleyes:

Jedino, nije isto pojacalo u pitanju - na KP je noviji vs2, a ovde u oglasima vs. Mozda ipak vredi "procackati" :)

 

 

Ne vidim sta ti je nejasno u vezi slika,kada lepo u oglasu stoji da su slike autenticne a ne sa interneta.ili nisi procitao oglas do kraja.

Link to comment
Share on other sites

11 minuta ranije, Delija said:

Ma ne tvoje, bre. Tvoje su sasvim ok i tako oglas treba da izgleda.

Komentar se odnosio na oglas sa KP. I cena u tom oglasu je malo sumnjiva. Bez detaljne provere - nista.

Ti komentarises u negativnom kontekstu moje pojacalo.Ako procitas post od kolege vladat1 i nakon toga tvoj odgovor na njegov post.

Link to comment
Share on other sites

Pazi,moguce je da sam nesto pogresno shvatio ali :

kolega vladat1 pise "Ja bih pre kupio ovde od našeg člana. Malo je skuplje, ali u boljem stanju i provereno."

ide tvoj post:

Kako znas da je u boljem stanju? :)

Ne kazem da nije, ali na osnovu cega to procenjujes kad se vlasnik nije udostojio ni da zakaci slike konkretnog uredjaja? Takve prodavce treba ignorisati

Link to comment
Share on other sites

Just now, violent femmes said:

Pazi,moguce je da sam nesto pogresno shvatio ali :

kolega vladat1 pise "Ja bih pre kupio ovde od našeg člana. Malo je skuplje, ali u boljem stanju i provereno."

ide tvoj post:

Kako znas da je u boljem stanju? :)

Ne kazem da nije, ali na osnovu cega to procenjujes kad se vlasnik nije udostojio ni da zakaci slike konkretnog uredjaja? Takve prodavce treba ignorisati

Pa covek na oglasu nije postavio original slike. Kako znati da je nesto poznato bolje od necega nepoznatog?

Link to comment
Share on other sites

Dobro je. Ispade bezveze frka.

:cheers

 

 

To je i za mene enigma.

Cak i da stvarno ne znaju kako - neka zamole nekog poznanika. Prvo sto mi uvek padne na pamet je ili fake oglas ili da nesto ne stima sa onim sto se prodaje. Ali upoznao sam i ljude koji su totalna "'ladovina" - jednostavno ih mrzi :) A nisu losi ljudi i uredjaji su u odlicnom stanju.

 

I uvek je i moja preporuka poznanicima pazar od poznatog clana foruma.

Link to comment
Share on other sites

Just now, vladat1 said:

Ja sam prokomentariosa tvoj oglas, a ne ovaj sa KP. Gledao sam tvoje slike, i video sam da ima daljinski i originalnu ambalažu. Kada kupujem uvek gledam da kupim od proverenih članova.

Sve mi je jasno.I ja kada kupujem volim da uzmem maximalni mint od uredjaja u bilo kom pogledu.Evo i kutije Kef iQ7 koje sam pazario pre 5/6 meseci su apsolutno kao iz radnje,sa BR sundjerima,user manualom...etc.Picajzla sam kada su uredjaji i vinyli u pitanju samo takva...pa sta da se radi,takav sam.:)

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Delija said:

Ne mogu da procenim na osnovu tih slika da li je samo muzgav ili i malo izgreban.

 

@violent femmes

Razumem te. Iz istog razloga sam ovaj put pazario ceo sistem nov. Jasno je da tako najvise novca "gubim", al' nije mi ni malo zao.

Lepo se vidi da je poklopac izgreban.Stvarno ne kapiram kako ljudima uspeva da oštete uređaj ovih dimenzija, čak i da je promenilo 10 vlasnika.U mom sistemu nema šanse da bih ikada kupio uređaj u takvom stanju.

Usput, što si Violentu sabotirao oglas?:P:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...